Petr Skřivan

Vztahuje se k

Podepsal jsem - stal jsem se realistou

15.září » blog.idnes.cz
Nejsem profesionální politik, nikdy jsem členem žádné strany nebyl. Nepřelétám dle momentální nálady voličů, a nehledám stranu která má nejvyšší šance vládnout. Živím se rukama(programátor/vývojář), nebudu ze členství profitovat.

Soros - neziskovky - migrace

25.července » blog.idnes.cz
Položím jen dvě velice jednoduché otázky. Pokud mi nějaký zastánce migrace dokáže tyto otázky uspokojivě zodpovědět, tak uvěřím, že migrace není uměle vyvolaný proces. Proces jenž má oslabit Evropu.

Jen hlupák se raduje z vítězství Macrona

9.května » blog.idnes.cz
Ano, titulek je trochu přehnaný, ale pokusím se to vysvětlit. Na volby ve Francii se musíte podívat nezaujatě. Nemusíte být zrovna génius, stačí jen zapojit rozum a zjistíte, že výhra Macrona rozhodně nic dobrého nepřinese.

Teroristický útok EU jde poslušně na porážku

20.prosince » blog.idnes.cz
Dostalo se nám dalšího obohacení.A není daleko doba kdy budeme dětem vyprávět jak se o vánocích zdobil stromeček.Lidé se beze strachu procházeli po vánočních trzích se spoustou ozdob a pochutin....Vánoční nálada mi bude chybět

Lež = Facebook ,prohrané volby jsou chybou sítě.

28.listopadu » blog.idnes.cz
Informační média nemohou najít viníka jenž zapříčinil totální úpadek tradičního zpravodajství.Stále nechápu proč jejich důvěryhodnost tak strmě klesá.Média jsou v křeči a zoufale potřebují obětního beránka.

Zbraně lidem.Lehce zkreslené/účelové vystoupení na ČT

3.srpna » blog.idnes.cz
prof. RNDr. Jiří Zlatuška, CSc. Tento pán možná z neznalosti,možná záměrně uvádí na ČT zkreslené informace.A protože se jedná o politika a navíc ve veřejnoprávní televizi mám potřebu toto uvést na pravou míru.

Měsíční souhrn obohacení - SPOLU TO ZVLÁDNEME

25.července » blog.idnes.cz
Německo a Francie jsou opět ve válce z terorismem.Tedy vlastně nejsou.Protože většinu útoků nemají na svědomí teroristé,ale nemocní jedinci,kteří nemají s islámem nic společného..

Brexit - jen negativa.Svalování viny a žádný náznak změny EU k lepšímu.

27.června » blog.idnes.cz
Brexit je rána pro EU.To už není vztyčený prst,ale rána na solar EU. Bylo jasné,že uslyšíme jen samá negativa.Bylo jasné,že se budou hledat kličky jak brexit nedopustit.Na druhou stranu příjemně překvapil Václav Moravec.

Rusko chce vyvolat další světovou válku (petrskrivan)

17.února » blog.idnes.cz
Alespoň takový dojem musí získat každý člověk který se pohybuje na internetu.Nebo jen sleduje zprávy.

Tato informační stránka o Petr Skřivan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Skřivan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes