15
new stories - click to show

Marcel Sladkowski

Related to

Zaráz 2020 (No. 4)

21.January » Divadelní noviny
Po dvou dnech, jež byly na přehlídce Zaráz Městského divadla Zlín a Slováckého divadla Uherské Hradiště věnovány výhradně tuzemským titulům, přišly v závěrečné části východomoravského minifestivalu na program hry zámořské provenience.

Zaráz 2020 (No. 2)

18.January » Divadelní noviny
Druhý den přehlídky Zaráz Městského divadla Zlín a Slováckého divadla Uherské Hradiště se nesl ve znamení současné autorské tvorby.

Zaráz 2020 (No. 1)

17.January » Divadelní noviny
První den přehlídky Zaráz, v níž Městské divadlo Zlín a Slovácké divadlo Uherské Hradiště předkládá výběr ze své tvorby uplynulého roku, nabídl dvě výrazně odlišné inscenace.

Česko-slovenské mosty 2019 (No. 8)

Na festival Setkání Stretnutie, který se orientuje na prezentaci dramatických či dramaturgických novinek, Saturnin spíše nepatří. Zlínská verze si však místo na přehlídce vydobyla tím, že se jedná o původní, ač nikterak novátorskou, dramatizaci.

Česko-slovenské mosty 2019 (No. 7)

Nejjednoznačnějším reprezentantem kategorie inscenací, vztahujících se ke stému výročí vzniku Československa, je na festivalu Setkání Stretnutie Masaryk/Štefánik, a to nejenom proto, že vznikl v koprodukci českého a slovenského divadla.

Česko-slovenské mosty 2019 (No. 6)

Slovenské komorné divadlo v Martine si připomnělo sté výročí Československa životopisnou inscenací o Karolu Duchoňovi, výrazném fenoménu slovenské populární hudby 70. a 80. let, Zem pamätá v režii Jiřího Havelky.

Česko-slovenské mosty 2019 (No. 5)

V rámci doprovodného programu divadelního festivalu Setkání Stretnutie byl v české premiéře promítnut celovečerní dokumentární film s lakonickým názvem Válek režiséra Patrika Lančariče, nynějšího uměleckého šéfa Městského divadla Zlín.

Česko-slovenské mosty 2019 (No. 4)

V pantomimickém představení VIP čekalo Radima Vizváryho, naloženého ve vlastní slávě, vystoupení před davem fanoušků, ve světlech ramp a blýskání fotoaparátů, i snaha zbavit se svého kožichu jakožto atributu lesklého a prázdného života.

Česko-slovenské mosty 2019 (No. 3)

Klíčovým momentem hry Tadeusze Słobodzianka Naše třída, jejíž brněnskou inscenaci režiséra Břetislava Rychlíka přivezlo na festival Setkání Stretnutie Divadlo Polárka, je fakt, že se oběti a pachatelé pogromu v Jedwabném z roku 1941 znali.

Česko-slovenské mosty 2019 (No. 2)

Tomáš Dianiška vytřel zrak všem, kteří se skepticky domnívají, že ze svérázné příručky Tomáše Baránka s přímočarým názvem Jak sbalit ženu se víc než pochybná řachanda vytlouci nedá.

Česko-slovenské mosty 2019 (No. 1)

24. ročník česko-slovenského divadelního festivalu Setkání Stretnutie byl v Městském divadle ve Zlíně zahájen někdejší hymnou společného státu a představením Láskavých bohyní Slovenského národního divadla.

Divadelní Vsetín 2016

7.March » Vsetín info
Začátek: 17.03.2016 Začátek: 17.03.2016 Kde: Lidový dům Vsetín Pět neprofesionálních divadelních souborů z různých koutů Valašska se představí na pódiu v rámci 5. ročníku soutěžní přehlídky Divadelní Vsetín 2016, která proběhne od čtvrtku 17. do s...

Tato informační stránka o Marcel Sladkowski zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcel Sladkowski" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes