15
new stories - click to show

Iva Mikulová

Related to

Proč já jsem já, a ne ty?

28.December » Divadelní noviny
Pařízkův dialog s Handkem... Dnes vycházejí DN 22 s reportážemi z letošního PDFNJ včetně recenze Pařízkovy dvojinscenace Zdeněk Adamec + Sebeobviňování. Přinášíme ještě jiný pohled na tuto inscenaci.

Vyběhnutí z (dramatické) krize

25.October » Divadelní noviny
V sobotu 12. října se v Divadle X10 odehrál unikátní projekt The 24 Hour Plays, který odhalil tvůrčí potenciál dramatiků nastupující generace. Stav současné dramatické tvorby lze díky němu vyhodnotit jako optimistický.

Patrik Lančarič: „Naší snahou je inspirovat mladého diváka ke kritickému myšlení.“

21.May » Divá báze
V Divadle na cucky byla letošní sezona zakončena premiérou zakomponovanou do programu festivalu Divadelní Flory v programové linii Šepoty a výkřiky. Jedná se o adaptaci knihy Opuštěná společnost šéfredaktora týdeníku Respekt Erika Taberyho. Na post …

Olomoucké šepoty a výkřiky (No. 2)

Druhý festivalový den patřil světové premiéře jevištní adaptace české knihy roku 2018: úvaze o politickém vývoji české společnosti a tuzemské demokracie Opuštěná společnost od šéfredaktora časopisu Respekt Erika Taberyho.
Jan Kačena - Český režisér

Tato informační stránka o Iva Mikulová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iva Mikulová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes