15
new stories - click to show

Iva Mikulová

Related to

Vyběhnutí z (dramatické) krize

25.October » Divadelní noviny
V sobotu 12. října se v Divadle X10 odehrál unikátní projekt The 24 Hour Plays, který odhalil tvůrčí potenciál dramatiků nastupující generace. Stav současné dramatické tvorby lze díky němu vyhodnotit jako optimistický.

Patrik Lančarič: „Naší snahou je inspirovat mladého diváka ke kritickému myšlení.“

21.May » Divá báze
V Divadle na cucky byla letošní sezona zakončena premiérou zakomponovanou do programu festivalu Divadelní Flory v programové linii Šepoty a výkřiky. Jedná se o adaptaci knihy Opuštěná společnost šéfredaktora týdeníku Respekt Erika Taberyho. Na pos...

Olomoucké šepoty a výkřiky (No. 2)

Druhý festivalový den patřil světové premiéře jevištní adaptace české knihy roku 2018: úvaze o politickém vývoji české společnosti a tuzemské demokracie Opuštěná společnost od šéfredaktora časopisu Respekt Erika Taberyho.

Švandovo divadlo uvede Lámání chleba, hru o přátelství v dobách nesvobody

18.October » Superrodina
Kolik a co všechno chceme zaplatit za přátelství, slušnost nebo odvahu? Nejen na to odpoví původní česká hra Lámání chleba, drama pojednávající o třech kamarádech, proměnách moravského venkova a také šedesáti letech české historie. Přímo pro pražs...
Jan Kačena - Český režisér

Tato informační stránka o Iva Mikulová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iva Mikulová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes