15
new stories - click to show

Tom Slončík

Related to

Fotbalisté zahájili přípravu bez reprezentantů, několika zraněných a s mladíky

19:40 » Plzeň.cz
Fotbalisté Viktorie Plzeň zahájili v pondělí přípravu na nadcházející ročník. Úvodní dva dny absolvují zdravotní testy, k prvnímu tréninku se sejdou ve středu. Novými tvářemi jsou letní posily Daniel Vašulín a Tom Slončík. Do přípravy týmu se zapojí…

Přípravy na ligu startují: Dukla s Radou, Pardubice se Saňákem a Plzeň i s Řezníkem

18:02 » ČT sport
Zatímco v Německu se rozjíždí fotbalové Euro, v Česku už kluby startují přípravu na novou sezonu. Mezi tuzemskou elitu se vrátila Dukla, kterou povede dál trenér Petr Rada. V akci už jsou i hráči Plzně s posilami Tomem Slončíkem a Danielem Vašulínem…

Plzeň na startu přípravy: Posily Slončík a Vašulín v akci, Durosinmi se léčí v Belgii. Přišlo i velké překvapení

17:52 » eFotbal.cz
Česká liga > Plzeň v pondělí začala přípravu na nadcházející sezonu. V kádru čtvrtfinalisty posledního ročníku Konferenční ligy nechyběli ani noví hráči Tom Slončík a Daniel Vašulín. S týmem zahájil přípravu i obránce Radim Řezník, který má do konce…

Plzeň se chystá na nový ročník se Slončíkem a Vašulínem. Koubek dohlížel i na mladíky z akademie

17:30 » Eurofotbal.cz
Plzeň začala přípravu na nadcházející sezonu. V kádru čtvrtfinalisty posledního ročníku Konferenční ligy nechyběli ani noví hráči Tom Slončík a Daniel Vašulín. Západočeský klub o tom informoval na svém webu.

Plzeň může pražské „S“ dohnat, říká expert Pivarník. V blízké budoucnosti se na západě Čech objeví mladí Slováci

13.June » eFotbal.cz
Česká liga > Byť nyní působí na Slovenském fotbalovém svazu, Roman Pivarník si o českém fotbale udržuje velký přehled. Dobré časy zažil v Plzni, jejíž práce se mu teď líbí. „Nové směřování Plzně se mi moc zamlouvá, pracovitostí může dohnat pražské k…

Velké změny na západě. Plzeň to hodlá Spartě a Slavii zavařit, výrazně posiluje

11.June » SportyŽivě
Fotbalová Plzeň je hladová po úspěchu. Dva roky se dívá na oslavy mistrovské Sparty. A dělá vše pro to, aby se na konci příští sezony radovala z titulu ona.

Fotbalové přestupy ONLINE: Tvrdík se rozepsal o odchodech ze Slavie

5.June » iSport.cz
Fotbalové přestupy, podpisy i změny na trenérských postech. Zkrátka vše, co o světovém i českém fotbale na přestupovém poli potřebujete vědět, sledujeme ONLINE na iSport.cz.

Dweh a Souaré zůstávají v Plzni, hostování z Vyškova se změnila v přestupy

5.June » iDNES.cz
Do fotbalové Viktorie Plzeň přestoupili z Vyškova obránce Sampson Dweh a levý halvbek nebo záložník Cheick Souaré. Oba hráči, kteří na západě Čech v uplynulé sezoně hostovali, podepsali tříleté smlouvy. Viktoria o tom informovala na webu.

Dweh a Souaré pokračují v Plzni, Viktoria dojednala trvalé přestupy

5.June » Eurofotbal.cz
Napilno má tento týden vedení Plzně a během krátké doby ohlásilo hned tři posily. Ze Zlína přišel mladý záložník Tom Slončík, v trvalé přestupy vedle toho byla změněna hostování dvojice Sampson Dweh, Cheick Souaré.

Fotbalové přestupy ONLINE: Plzeň si nechá objevy z Vyškova, Vaclík končí?

5.June » iSport.cz
Fotbalové přestupy, podpisy i změny na trenérských postech. Zkrátka vše, co o světovém i českém fotbale na přestupovém poli potřebujete vědět, sledujeme ONLINE na iSport.cz.

Plzeň získala ze Zlína talentovaného záložníka Toma Slončíka

5.June » Seznam Médium
O zájmu Viktorie Plzeň o Toma Slončíka jsem psal pár měsíců zpět. Teď už je to však oficiální. Slončík podepsal smlouvu ve Viktorii Plzeň do června 2028.

Fotbalové přestupy ONLINE: Liberec působivě vítá kouče. Krejčí prý kývl

4.June » iSport.cz
Fotbalové přestupy, podpisy i změny na trenérských postech. Zkrátka vše, co o světovém i českém fotbale na přestupovém poli potřebujete vědět, sledujeme ONLINE na iSport.cz.

Tato informační stránka o Tom Slončík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tom Slončík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes