15
new stories - click to show

Vladimír Smékal

Related to

Vražedkyně z Vysočiny zůstane v detenci. Nechal jsem se zviklat, šokoval lékař

12.September » Třebíčský deník
Vražedkyně ze Žďáru nad Sázavou Barbora Orlová zůstane i nadále v izolaci za zdmi detenčního ústavu. V úterý 12. září o tom už poněkolikáté rozhodl Městský soud v Brně. Podle soudu i nadále trvají důvody pro to, aby Orlová pokračovala v pobytu v zab…

Americká ikona v Lutíně. Žáci v dílnách Sigmundovy školy renovují Mustanga z roku 1967

21.January » Olomoucká Drbna
Atraktivní kousek pro celou řadu milovníků motorismu se stal nezvyklou dominantou dílen Sigmundovy střední školy strojírenské v Lutíně. Z Kalifornie doputoval až na Hanou Ford Mustang Coupe z roku 1967.

Byli jsme za mřížemi. První detenční ústav v Praze otevřen

14.January » PrahaIN.cz
FOTO V pankrácké věznici byl slavnostně otevřen detenční ústav. Jde o třetí ústav tohoto typu v Česku. Ty, které se nachází v Brně a Opavě, jsou značně přeplněné a právě jim má nový detenční ústav na Pankráci pomoci.

Jiří Hamerský: 12 způsobů jak mít teď hned lepší den aneb Co jsem se naučil od lidí

Jako psycholog jsem se denně setkával s lidským utrpením. Ještě teď se mi vybavují konkrétní příběhy, při nichž bývalo na skupině hrobové ticho: Osudy týraných žen, kterým kdysi někdo zničil sebevědomí. Pacientek, které se léta nemohly vymanit z moc…
Jan Royt - Český historik umění
Pavlína Filipovská - Česká herečka a zpěvačka

Tato informační stránka o Vladimír Smékal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Smékal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes