15
new stories - click to show

Josef Šorfa

Related to

Začínají Chebské dvorky. Historické centrum města ožije velkým festivalem

Tři dny plné výstav, koncertů, tvůrčích dílen a divadelních představení nabídne letošní 20. ročník festivalu Chebské dvorky. Začíná právě dnes v historické části města.

Jiří Švec hraje hned dvakrát, jako herec a jako lídr psí kapely

17.January » ČRo
Jiří Švec, to je jméno, pod kterým si lidé představí hlavně muzikanta a pořadatele hudebního festivalu Rock iN Roll v Nové Roli. Dává o sobě ovšem vědět i jako herec v Západočeském divadle v Chebu, a to jako host z karlovarské činohry.

Hudba islandské kapely inspiruje karlovarského fotografa Zdeňka Halámka

31.December » ČRo
Experimentální hudbě islandské kapely Sigur Rós dává vizuální podobu karlovarský fotograf Zdeňka Halámka. Díky jejímu poslechu vytváří své kompozice.

Baví mě vytvářet fiktivní světy, říká režisér Zdeněk Bartoš

13.December » ČRo
V Západočeském divadle v Chebu je režisérem nastálo šestnáctou sezonu. Zdeněk Bartoš se ale uvedl ještě před oficiálním začátkem hrou Stvoření světa.

V Sezoně nového začátku se Pavel Marek stává profesorem, vozíčkářem i pejskařem

19.November » ČRo
Nový seriál Českého rozhlasu Karlovy Vary s názvem Divadelní proměny je tady! Začal povídáním s nestorem Západočeského divadla v Chebu, hercem Pavlem Markem.

Mezinárodní Jazzfest ocení Jindřicha Volfa, karlovarskou legendu

16.November » ČRo Karlovy Vary
Cenu barona Schoenecka za rozvoj a obohacení jazzového života obdrží v úterý na závěrečném koncertu mezinárodního festivalu Jazzfest hudebník a pedagog Jindřich Volf.

Tipy na víkend v Karlovarském kraji: Divadlo, výstavy a harmonikářská přehlídka

11.November » ČRo Karlovy Vary
O víkendu Karlovarský kraj nabídne řadu výstav, divadelních představení i zajímavé akce jako například harmonikářskou přehlídku. Chybět nebudou ani koncerty.

V Retromuseu zavzpomínají, jak Rudá hvězda Cheb postoupila do 1. ligy

10.November » ČRo
Šestnáct sezon v lize, 70 let od vzniku Rudé hvězdy Cheb. Tak se jmenuje výstava v chebském Retromuseu k výročí tamního legendárního fotbalového klubu.

Tipy na víkend v Karlovarském kraji: Krimifest, Caminos i koncert MIG 21

4.November » ČRo Karlovy Vary
Festival věnovaný kriminalitě, nebo cestování, několik koncertů, přednášek a výstav nabídne o víkendu Karlovarský kraj. Inspirujte se našimi tipy.

Sokolovský zámek zve šikuly do světa kostiček

2.November » ČRo Karlovy Vary
Návštěvníci sokolovského muzea si tam mohou postavit třeba domek, letadélko, autíčko nebo žirafu. Část prostor zámku, se stala hernou.

Tipy na víkend v Karlovarském kraji: konec sezony Zpívající fontány, koncerty a výstavy

28.October » ČRo Karlovy Vary
Poslední říjnový víkend v Karlovarském kraji nabízí řadu výstav. K výročí vzniku republiky zahraje Karlovarský symfonický orchestr, letní sezonu ukončí Zpívající fontána.

Tipy na víkend v Karlovarském kraji: zakončení sezony na Hauenštejně, koncerty a divadlo

14.October » ČRo Karlovy Vary
Kam o víkendu v Karlovarském kraji? Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou tipů a vyrazte třeba na nějaký z koncertů, divadelní představení nebo na hrad Hauenštejn!

Tato informační stránka o Josef Šorfa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Šorfa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes