Michal Mráka

Related to

Herci se v Chebu vydají ke vzdáleným planetám i do indické džungle

30.September » iRegiony Impuls
V Chebu se připravuje 20. ročník festivalu Divadla jednoho herce. Milovníci monodramat se mohou těšit na to nejlepší z českých one man či woman show i na řadu zahraničních hostů. Přehlídky se zúčastní i soubory z Japonska či Brazílie.

Přátelé ze skříně a Vernisáž. Chebské divadlo čeká dvojitá premiéra

17.May » iRegiony Impuls
Další premiéry v této sezoně uvede Západočeské divadlo v Chebu. Poprvé se ovšem diváci vydají nikoli do hlavní historické budovy divadla, ale do komorního prostoru studia d, kde se v pátek a v sobotu uskuteční premiéry krátkých her Přátelé ze skří...

Fantazií Miloše Macourka míří Západočeské divadlo v Chebu na děti

27.April » iRegiony Impuls
Na jeviště Západočeského divadla v Chebu vtrhne tento víkend hroch, který se bojí očkování, a zazvoní šest tisíc budíků. Divadlo se chystá oslavit svět dětské fantazie pohádkami Miloše Macourka.

V Ulici jsem se seznámil s prací před kamerou, říká herec z Chebu

28.December » iRegiony Impuls
Na divadelních prknech ztvárnil již řadu velkých a charakterních rolí, před kamerami jej asi nejvíce proslavila role v seriálu Ulice. „Praha je pracovně barevnější, západ Čech ale daleko poetičtější,“ srovnává Vuk Čelebić, herec Západočeského diva...

Tato informační stránka o Michal Mráka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Mráka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes