15
new stories - click to show

Martina Pokorná

Related to

Přehrada Harcov má letos skvělou vodu, na Mácháči už jsou sinice

/FOTO/ Hurá do vody! Současné horké dny doslova vyzývají k osvěžení v přehradách, koupalištích i přírodních nádržích a vy můžete bez obav svlažit svá horká těla. Hygienici hlásí, že voda je téměř všude v Libereckém kraji výborná.

Do Chebu míří v závěru divadelní sezony Obchodník s deštěm

3.June » ČRo
Jednu z nejlepších amerických divadelních her, kterou je Obchodník s deštěm Richarda N. Nashe, nabídne v sobotu v posední premiéře Západočeské divadlo v Chebu. Známý romantický western se tam vrací po 49 letech.

Po půl století se do Chebu vrací legendární vyvolávač deště

Poslední premiérou končící divadelní sezóny bude v sobotu 4. června romantický western Richarda N. Nashe Obchodník s deštěm.

Cheb: Po půl století se na divadelní prkna vrací legendární vyvolávač deště

Poslední premiérou končící Sezóny nového začátku bude v sobotu 4. června romantický western Richarda N. Nashe Obchodník s deštěm. Jeden z nejoblíbenějších titulů moderní americké klasiky uvidí diváci po 49 letech od posledního chebského uvedení.

Z tiskových zpráv: Po půl století se do Chebu vrací legendární vyvolávač deště

30.May » i-divadlo.cz
Poslední premiérou končící Sezóny nového začátku bude v sobotu 4. června romantický western Richarda N. Nashe Obchodník s deštěm. Jeden z nejoblíbenějších titulů moderní americké klasiky uvidí diváci po 49 letech od posledního chebského uvedení.

Z tiskových zpráv: Chebské divadlo uvádí izraelské drama pro osm hereček

17.May » i-divadlo.cz
Západočeské divadlo poprvé ve své šedesátileté historii zvolilo k inscenování izraelskou divadelní hru. Drama pro osm žen Mikve napsala Hadar Galron, herečka, režisérka a dramatička, pocházející z ortodoxní židovské komunity, v roce 2004. Jako jedna…

Třetí místo po základní části? Příjemné překvapení, zní z Hradce Králové

9.March » iDNES.cz
Basketbalistky Hradce Králové vstupují do play off, ve čtvrtfinále se utkají s Chomutovem Po nejlepší sezoně v historii klubu, v níž tým až na jednu výjimku prohrál jen s mistrovským USK Praha, odešlo mu několik opor. Navíc se těsně před startem nov…

V Chebu vměstnali celé dílo Shakespeara do 120 minut. Hrají jen tři herci

26.December » iRegiony Impuls
Unikátní počin věnovaný nejslavnějšímu dramatikovi všech dob Williamu Shakespearovi připravilo chebské divadlo. Všech 37 her a 154 sonetů diváci uvidí v podání pouhých tří herců. Výsledek by měl pobavit všechny divadelní znalce a publikum Shakespear…

Po těžké nemoci zemřel herec Kolomazník, nezapomenutelný chebský Cyrano

15.December » iDNES.cz
Po dlouhé a těžké nemoci zemřel v noci na pondělí herec Tomáš Kolomazník. Známý byl především z divadelních prken, poslední desetiletí působil v Západočeském divadle v Chebu.

Po těžké nemoci zemřel herec Kolomazník, nezapomenutelný chebský Cyrano

15.December » iRegiony Impuls
Po dlouhé a těžké nemoci zemřel v na pondělí herec Tomáš Kolomazník. Známý byl především z divadelních prken, poslední desetiletí působil v Západočeském divadle v Chebu.

Tato informační stránka o Martina Pokorná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Pokorná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes