15
new stories - click to show

Magdalena Hniličková

Related to

Z tiskových zpráv: Slavná Albeeho hra v chebském studiu D

30.April » i-divadlo.cz
Západočeské divadlo v Chebu uvede během prvního květnového víkendu 5. premiéru právě probíhající Cestovatelsko-světácké sezóny. Režisér Petr Mikeska připravuje se čtveřicí herců slavnou hru amerického dramatika Edwarda Albeeho Kdo se bojí Virginie W…

Hodnocení uživatelů: Valérie a týden divů (Západočeské divadlo v Chebu) - 90 % [Poldinka]

11.February » i-divadlo.cz
Trochu jsem se toho bála, ale zbytečně. Nechte se unášet na surrealistické vlně a vnímejte všemi smysly, je to krása. Výborní Katrin Weitzenbauerová a Petr Németh.

Hodnocení uživatelů: Obchodník s deštěm (Západočeské divadlo v Chebu) - 100 % [Poldinka]

6.February » i-divadlo.cz
Svěží, milé, lidské. U scény, kdy Betty je bezradná a má obavy, že nikdy nebude mít muže a děti, se mi vždycky zastaví srdce. A proto ji mám nejraději. Výborní všichni a vynikající Magdalena Hniličková.

Hodnocení redakce: Valérie a týden divů (Západočeské divadlo v Chebu) - 60 % [Pavel Širmer]

14.August » i-divadlo.cz
Adaptovat Nezvalův surrealistický hororový román je výzva! Mnohoznačnost, pohybující se na hraně srozumitelnosti, je úskalím, ale zároveň i kouzlem, které je žádoucí zachovat. Chebská inscenace J. Hajdyly je přijatelným kompromisem. Zaujme řada nápa…

Hodnocení uživatelů: Valérie a týden divů (Západočeské divadlo v Chebu) - 70 % [Guildenstern]

5.July » i-divadlo.cz
Díky do Chebu za odvahu k oživení mé oblíbené surrealistické předlohy. Povedla se scéna, kostýmy, hudba, daří se budovat velmi zajímavou atmosféru. Záměr režiséra s odlišením hereckých projevů protagonistů sice dává smysl (civilní Valerie, komicky l…

Chebské divadlo nabízí ženský i mužský pohled na hledání spřízněné duše

14.January » iRegiony Impuls
Západočeské divadlo v Chebu připravilo pro své diváky v pořadí čtvrtý titul Sezony nového začátku. Je jím současná hořká komedie ze života nezadaných třicátníků, která nese název Můj romantický příběh. Slavnostní premiéry se odehrají dnes a v sobotu…

Tipy na víkend v Karlovarském kraji: výstavy, komentovaná prohlídka nebo extraligový volejbal

9.December » ČRo Karlovy Vary
Karlovarský kraj o víkendu nabídne řadu výstav, prohlídku i extraligový volejbal. Nechte se inspirovat naší nabídkou tipů.

Herečka Magdaléna Hniličková umí i pořádně vybouchnout!

30.November » ČRo Karlovy Vary
Magdaléna Hniličková je ve stálém angažmá v Západočeském divadle v Chebu od roku 2019. Před tím byla na volné noze a pendlovala mezi Karovými Vary a Českými Budějovicemi.

Souzvuk vody. Básnickými, filozofickými a duchovními texty připomínáme Světový den vody

22.March » ČRo
„Budeš jako voda, která přijímá tvar nádoby, v níž je obsažena,“ tak pravil Lao-C´. A tak by mohlo znít i motto pořadu, který na uvádíme ve vltavském Souzvuku.

Hodnocení uživatelů: Geometrie domova (Západočeské divadlo v Chebu) - 90 % [RaB]

25.February » i-divadlo.cz
V jednoduchosti je krása. Chebské divadlo opět předvedlo, že komorní inscenace prostě umí. Fantastická Magdalena Hniličková. Ačkoliv se jednalo o online představení, její emoce byly fantastické. Víc takového divadelnictví!

Hra, která se zvrtla si na diváky ve Varech a Chebu musí počkat

13.February » iRegiony Impuls
Herci chebského a karlovarského divadla spolu nazkoušeli novinku s názvem Hra, která se zvrtla. Na premiéru a diváky si ale nová inscenace musí počkat až do doby, kdy se znovu otevřou divadla.

Hodnocení uživatelů: Geometrie domova (Západočeské divadlo v Chebu) - 100 % [Lenin79]

1.January » i-divadlo.cz
Výborná Magdalena Hniličková. Líbila se mi už jako Sula a Mária v jiných hrách, nyní přesvědčila, že dokáže sama utáhnout celé představení. Zajímavý námět, nesmírně přirozený projev a hlavně úžasně příjemný hlas, jako stvořený k vyprávění. Bylo mi l…

Tato informační stránka o Magdalena Hniličková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magdalena Hniličková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes