15
new stories - click to show

Magdalena Hniličková

Related to

Chebské divadlo nabízí ženský i mužský pohled na hledání spřízněné duše

14.January » iRegiony Impuls
Západočeské divadlo v Chebu připravilo pro své diváky v pořadí čtvrtý titul Sezony nového začátku. Je jím současná hořká komedie ze života nezadaných třicátníků, která nese název Můj romantický příběh. Slavnostní premiéry se odehrají dnes a v sobotu…

Tipy na víkend v Karlovarském kraji: výstavy, komentovaná prohlídka nebo extraligový volejbal

9.December » ČRo Karlovy Vary
Karlovarský kraj o víkendu nabídne řadu výstav, prohlídku i extraligový volejbal. Nechte se inspirovat naší nabídkou tipů.

Herečka Magdaléna Hniličková umí i pořádně vybouchnout!

30.November » ČRo Karlovy Vary
Magdaléna Hniličková je ve stálém angažmá v Západočeském divadle v Chebu od roku 2019. Před tím byla na volné noze a pendlovala mezi Karovými Vary a Českými Budějovicemi.

Souzvuk vody. Básnickými, filozofickými a duchovními texty připomínáme Světový den vody

22.March » ČRo
„Budeš jako voda, která přijímá tvar nádoby, v níž je obsažena,“ tak pravil Lao-C´. A tak by mohlo znít i motto pořadu, který na uvádíme ve vltavském Souzvuku.

Hodnocení uživatelů: Geometrie domova (Západočeské divadlo v Chebu) - 90 % [RaB]

25.February » i-divadlo.cz
V jednoduchosti je krása. Chebské divadlo opět předvedlo, že komorní inscenace prostě umí. Fantastická Magdalena Hniličková. Ačkoliv se jednalo o online představení, její emoce byly fantastické. Víc takového divadelnictví!

Hra, která se zvrtla si na diváky ve Varech a Chebu musí počkat

13.February » iRegiony Impuls
Herci chebského a karlovarského divadla spolu nazkoušeli novinku s názvem Hra, která se zvrtla. Na premiéru a diváky si ale nová inscenace musí počkat až do doby, kdy se znovu otevřou divadla.

Hodnocení uživatelů: Geometrie domova (Západočeské divadlo v Chebu) - 100 % [Lenin79]

1.January » i-divadlo.cz
Výborná Magdalena Hniličková. Líbila se mi už jako Sula a Mária v jiných hrách, nyní přesvědčila, že dokáže sama utáhnout celé představení. Zajímavý námět, nesmírně přirozený projev a hlavně úžasně příjemný hlas, jako stvořený k vyprávění. Bylo mi l…

Hodnocení uživatelů: R.U.R. (Západočeské divadlo v Chebu) - 70 % [J.anek]

19.October » i-divadlo.cz
S vtipem a nadhledem, a přece naléhavě vypravuje Zdeněk Bartoš o zkáze lidstva. A také o hlouposti a nekonečné tuposti nás lidí. Premiérové trémě navzdory to bylo dobré a Vuk Čelebić s Karolínou Jägerovou (na kterou už se těšíme v Plzni) zářili na v…

Tato informační stránka o Magdalena Hniličková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magdalena Hniličková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes