15
new stories - click to show

Jindřich Skopec

Related to

Tipy na víkend: Připravena je zabijačka, divadelní pohádka a koncert

9.February » Karlovarský deník
Přinášíme vám velký přehled tipů na nejrůznější akce, které se o nadcházejícím víkendu budou konat v Karlovarském kraji. Vyrazit můžete na zabijačku anebo i na divadelní pohádku.

Kdy je důvod k popíjení? V Chebu poradí ponocný

6.December » ČRo
Neodmyslitelnou součástí programu chebských vánočních trhů se stal ponocný. Sice o sobě říká, že není úplně jak z ladovské zimy, ale bez něj by atmosféra adventního náměstí nebyla taková, jaká má být.

Tipy na víkend v Karlovarském kraji: zahájení adventu, vánoční trhy nebo historický seminář

24.November » ČRo Karlovy Vary
Kam o víkendu? Vydejte se v Karlovarském kraji za předvánoční atmosférou, kulturou nebo sportem. Nechte se inspirovat nabídkou našich tipů!

Hodnocení uživatelů: Odysseus (Západočeské divadlo v Chebu) - 100 % [Šárka Vojíková]

16.November » i-divadlo.cz
Představení nádherné. Herecké výkony super. Oceňuji už jen to, že se nikdo nezranil, jinak bych ráda doporučila, ale už je po derniéře, takže už to asi neuvidíme :)

Jindřich Skopec

16.November » Cheb

Jindřich Skopec

10.November » Cheb

Jindřich Skopec

21.October » Cheb

Jídelny zdražují a šetří. Řada dětí si nebude moct obědy dovolit

13.September » Týden.cz
Inflace a nárůst cen potravin ovlivňují chod školních jídelen. Některé z nich zdražily již na začátku školního roku, ostatní nárůst cen teprve plánují. Očekává se zdražení zhruba o deset procent.

Jindřich Skopec i Tom Hanks vědí, co obnáší práce u FBI

20.December » ČRo Karlovy Vary
Díky zajímavým rolím se Jindřich Skopec ze Západočeského divadla stává napířklad šéfem vyšetřovatelů FBI. Podobně jako Tom Hanks se stal Carlem Hanrattym.

Jedinečná atmosféra zaniklých obcí v Krušnohoří se stala inspirací i pro známý román Cejch

19.July » ČRo
Zaniklá obec Chaloupky na Sokolovsku je jedním z mála míst, která můžou lidé navštívit jen pěšky nebo na kole. Dnes opuštěná osada byla pravděpodobně inspirací i pro spisovatele Zdeňka Šmída, který do podobné krajiny zasadil svůj známý román Cejch.

Vánoční trhy jsou kvůli covidu chudší, o zábavu ale lidé nepřijdou

4.December » iRegiony Impuls
Rozvolňování přísných opatření na zmírnění koronavirové nákazy se projeví také na adventních trzích. Například v Chebu se otevřou všechny stánky, začne fungovat ruské kolo a zvýší se počet bruslařů na kluzišti. Zítra se pak otevřou brány trhů i v Ka…

Tato informační stránka o Jindřich Skopec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřich Skopec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes