15
new stories - click to show

Jan Šotkovský

Related to

Občasník Jaroslava Štěpaníka (No. 56)

27.February » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Stále aktuální drama Arthura Millera Pohled z mostu ožívá v provedení Městského divadla Brno.

Hodnocení uživatelů: Třináctkrát za svědka (Slovácké divadlo Uherské Hradiště) - 90 % [Confused_lady84]

26.February » i-divadlo.cz
95%, od začátku až do konce jsme se smála! Herci a celý tvůrčí tým opět nezklamali. Slovácké divadlo v této sezóně válí! (myslím, že je ale podstatně říct že divák ze Slovácka si jinak užije inscenaci než divák žijící jinde)

Z tiskových zpráv: Léto na Biskupském dvoře 2023

15.February » i-divadlo.cz
Malebný kout Zelného trhu ožívá neochvějně každé léto už čtrnáct let poutavými příběhy z dílny Městského divadla Brno. Letos MdB své účinkování pod širým nebem zahájí na začátku měsíce června, odehraje tu pro vás dohromady 29 představení a na výběr …

Třináctkát za svědka – světová premiéra hry „šité na míru“ Slováckému divadlu

7.February » ČRo
Slovácké divadlo uvedlo 4. února 2023 světovou premiéru hry Třináctkrát za svědka. Hlavní roli napsal autor Jan Šotkovský přímo na tělo Zdeňku Trčálkovi.

„Je to divočina, ale výzva,“ říká Zdeněk Trčálek

7.February » Slovácké divadlo
Hlavní roli Adama Fojtíka, inteligentního, plachého a stále single asistenta režie v České televizi Brno, napsal dramatik Jan Šotkovský v komedii Třináctkrát za svědka přímo na tělo oblíbenému herci Zdeňku Trčálkovi. „Odhadnul mě dobře,“ usmívá se.

Za oponou: Mimořádné lidské drama o spalující vášni

4.February » i-divadlo.cz
Vášnivé, hluboce lidské drama významného amerického autora Arthura Millera Pohled z mostu uvede na své Činoherní scéně Městské divadlo Brno. V ústřední roli Eddieho Carbona, jehož příběh není tragédií výjimečného jedince, ale naopak zprvu zcela obyč…

V sobotu divadlo představí komedii Třináctkrát za svědka

3.February » idobryden.cz
Už tuto sobotu 4. února bude mít premiéru romantická komedie Třináctkrát za svědka, kterou přímo na míru uherskohradišťskému souboru v čele se Zdeňkem Trčálkem napsal Jan Šotkovský.

Slovácké divadlo uvede premiéru komedie Třináctkrát za svědka napsanou přímo pro ně

1.February » Kultura21.cz
Už tuto sobotu 4. února bude mít premiéru romantická komedie Třináctkrát za svědka, kterou přímo na míru uherskohradišťskému souboru napsal Jan Šotkovský. Režie se ujal Lukáš Kopecký.

Z tiskových zpráv: Slovácké divadlo uvede komedii z pera Jana Šotkovského

31.January » i-divadlo.cz
Už tuto sobotu 4. února bude mít premiéru romantická komedie Třináctkrát za svědka, kterou byla napsána přímo na míru uherskohradišťskému souboru. Režie se ujal Lukáš Kopecký, který byl zároveň iniciátorem nápadu přizvat ke spolupráci kmenového dram…

„Honza mě skvěle odhadl,“ chválí Zdeněk Trčálek autora nové komedie

31.January » Slovácké divadlo
Hlavní roli asistenta režie v České televizi Brno Adama Fojtíka v komedii Třináctkrát za svědka napsal autor Jan Šotkovský rovnou na tělo oblíbenému herci Zdeňku Trčálkovi. Poprvé se v ní představí už v sobotu.

V sobotu divadlo představí komedii Třináctkrát za svědka

30.January » Slovácké divadlo
Už tuto sobotu 4. února bude mít premiéru romantická komedie Třináctkrát za svědka, kterou přímo na míru uherskohradišťskému souboru v čele se Zdeňkem Trčálkem napsal Jan Šotkovský.

Tato informační stránka o Jan Šotkovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Šotkovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes