Pavel Soukup Český herec

Vztahuje se k

V České Lípě chybí góly. Nejsme Real Madrid, jen Arsenal, zní z klubu

7.září » Deník.cz
Sparta vyměnila trenéra po prvním kole FORTUNA:LIGY, českolipský Arsenal v krajském přeboru po druhém. „Po zápase s Železným Brodem nám pan Soukup v pondělí oznámil, že končí,“ připomněl předseda klubu Jan Chadraba.

Pavel Soukup: „Po četbě vždycky skočím jako pstruh“

5.září » Kultura21.cz
Přečtěte si rozhovor s Pavlem Soukupem, interpretem audioknih Medvědín a My proti vám nejen o audioknihách.

Soutěžte s námi o pokračování Medvědína s názvem My proti vám

5.září » Kultura21.cz
Fredrik Backman napsal pokračování románu Medvědín s názvem MY PROTI VÁM. Stejně jako první díl vychází česky audiokniha v podání Pavla Soukupa, a to zároveň s vydáním knihy v nakladatelství Host. My vám proto přinášíme soutěž o toto jedinečné díl...

Do hlubin středověkého Posázaví

21.srpna » Kultura21.cz
Nastávají čtyřicátá léta dvacátého století a prakticky všechna tuzemská média svazuje cenzura. Nic, co by jen připomínalo kritiku tehdejšího režimu, nemělo šanci dostat se do rukou diváků, čtenářů či posluchačů legální cestou. Mnozí autoři se tak ...

Západní polovinu Čech mohou zasáhnout silné bouřky. V pátek se ochladí

8.srpna » Mostecký deník
Ústecký kraj - V západní polovině Čech se ve středu odpoledne a večer mohou ojediněle objevit silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami.

V domě v centru Prahy se propadl strop: Sutiny zavalily dělníky!

18.července » Aha!
Rekonstrukce domu skončila tragédií! Klenba stropu se v Mikulandské ulici v centru Prahy zřítila přímo na pracující dělníky. Tři byli vyproštěni, další hledají v sutinách psi.

Návštěvníky zámkem provede hraběcí služebnictvo

11.července » Hradecký deník
Nechanice - Na druhý ročník nechanických Zámeckých slavností můžou návštěvníci dorazit v sobotu 14. července. V průběhu víkendu na ně budou čekat kostýmové prohlídky s příběhem, dobový jarmark a občerstvení.

S další opravou Bona publica se začne ve druhé polovině července

11.července » Hradecký deník
Hradec Králové - Druhá etapa rekonstrukce historického schodiště Bono publico v centru města začne ve druhé polovině července. Další část oprav konečně dostala stavební povolení.

Testování HIV se stalo dostupnějším

11.července » Hradecký deník
Hradec Králové - Zástupci České společnosti AIDS pomoc v úterý otevřeli nový HIV checkpoint v pavilonu číslo 6 Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Mocný hlas bohů

23.června » Vaše Literatura
Severská mytologie je jedním z posledních u nás vydaných děl britského literárního a komiksového mága Neila Gaimana. Svoji knihu nepojmenoval zrovna nejoriginálnějším způsobem, ale na druhou stranu nemohl zvolit výstižnější titul. Chcete-li poznat...

Dokončené opravy komunikací a chodníků realizovaných od 1.1.2018 do 30.4.2018

7.května » Mimoň
Město Mimoň investovalo v období od 1.1.2018 do 30.4.2018 do oprav komunikací a chodníků částku 4 600 000 Kč. Přečíst celý článek >>

Tato informační stránka o Pavel Soukup zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Soukup" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes