15
new stories - click to show

Petr Spálenka

Related to

Běh Martinskou stěnou v Dobřanech napsal své čtvrté pokračování

9.March » Novinky.cz
V Dobřanském lesoparku se opět konal tradiční terénní závod Běh Martinskou stěnou. Sešla se zde šedesátka běžců, jež si změřila síly na trati dlouhé 7,2 kilometru.

Tříkrálové koupání v Dobřanech se uskutečnilo již po osmé

10.January » Novinky.cz
Pátý leden byl dnem, kdy si dali Dobřanští Mroži dostaveníčko s ostatními přáteli od mrazivé vody. Ta měla jeden stupeň, vzduch byl přesně o tolik teplejší.

Dobřanský lesopark Martinská stěna znovu ožil sportovci

9.October » Novinky.cz
Dobřany na jižním Plzeňsku opět pořádaly mezi běžci oblíbený terénní Běh Martinskou stěnou, který si za jeden rok své existence získal oblibu nejen u sportovců z Dobřan. Uplynulou říjnovou neděli si odbyli premiéru nejmenší běžci. Na start tratě s...

Dobřany hostily další díl seriálu Běhu Martinskou stěnou

11.March » Novinky.cz
Dobřanským lesoparkem na Martiňáku se opět proháněli běžci. Domácí otvírák sezóny pořádaný sportovním spolkem 456CÍL se konal v neděli 10. března a odstartoval v 11:00 hodin.

Tříkrálové koupání zažily Dobřany už po sedmé

8.January » Novinky.cz
Do Dobřan na Plzeňsku se opět po roce sjela padesátka otužilců. Letošní již 7. ročník, poprvé v historii pořádání akce, padl přesně na šestého ledna. Tedy na Tři krále.

Plovárna na Radbuze v Dobřanech žila Tříkrálovým koupáním

7.January » Plzeň.cz
V Dobřanech uspořádali na Tři krále koupání pro otužilce v řece Radbuze. Přijela i početná skupina plzeňských zimních plavců v čele s náčelníkem Klubu sportovních otužilců Plzeň (KSOP) Pavlem Vituj…
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Petr Spálenka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Spálenka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes