15
new stories - click to show

Petr Šporcl

Related to

Cesta do Afriky. Veselé vyprávění o putování plyšových hraček od Miloně Čepelky

23.September » Radio Junior
Jedenáctiletá Romana pošle svoje plyšové kamarády na prázdniny do nitra Afriky. Co všechno zažije lvice Leona, gorila Rila, liška Bystřička a další hračky?

Zesnulá hraběnka Mathilda Nostitzová (†85): Pohřeb až za měsíc!

23.July » Blesk.cz
Poslední rozloučení s hraběnkou Mathildou Nostitzovou (†85) se nejspíš uskuteční až koncem prázdnin. „Zatím se mluví o osmadvacátém srpnu,“ řekl Blesku člen Nostitzova kvarteta Petr Šporcl (52).

František Gellner: Sluha

14.June » ČRo 3 Vltava
Připravil Jakub Doubrava. Účinkují Petr Šporcl a Tomáš Drápela. Režie Jakub Doubrava. Natočeno v Českých Budějovicích v roce 2007.

Josef Pecinovský: Mít všechno

27.August » ČRo 3 Vltava
Přemýšleli jste o tom, že byste mohli mít cokoliv na světě? Dědovi Vaňáskovi se to v povídce Mít všechno na chvíli povedlo. A to zcela náhodou!

Pavel Šporcl už jako dítě vydělával

2.July » Týden.cz
Je zajímavé sledovat, zda jsou děti slavných, jakmile dospějí, ovlivnění rodiči natolik, aby se dali ke kumštu, nebo se jejich kariérní dráha stočí úplně jiným směrem. V rodině herce Petra Šporcla se tak stalo, houslový virtuos Pavel Šporcl i jeho...

Mistrovské kurzy završil velkolepý závěrečný koncert

31.August » Praha 3
Kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně se rozezněla 30. srpna hudba účastníků mistrovských kurzů, kteří předvedli náročné skladby na housle nebo violoncello. Nechyběly ani špičkové výkony v oblasti operního zpěvu. Během závěrečného koncertu, jenž se ko...

Tato informační stránka o Petr Šporcl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Šporcl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes