Jan Stankovič

Related to

Požáry lesa v obci Lhota u Vsetína hasí celkem 5 jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů.…

13.September » Požáry.cz
Požáry lesa v obci Lhota u Vsetína hasí celkem 5 jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. První požár v rozsahu cca 20 x 30 m v nepřístupném terénu již hasiči po přibližně hodině a půl zlikvidovali a postupně se přemístili ke druhému požáru...

Jednotky procvičovaly zásah u rozsáhlého požáru v areálu společnosti Čepro Střelice

13.September » Požáry.cz
V areálu společnosti Čepro Střelice, a.s. se ve čtvrtek 12. září 2019 dopoledne uskutečnilo taktické cvičení složek IZS. Simulován byl požár železničních cisteren se zraněním.

V Orlové hořely vozidla Kodiaq a Karoq, škoda byla odhadnuta na dva miliony korun

13.September » Požáry.cz
Dvě jednotky hasičů zasahovaly v noci na pátek 13.9.2019 v Orlové-Lutyni (okres Karviná) u požáru dvou zaparkovaných osobních automobilů Škoda – Kodiaq a Karoq – u rodinného domku. Požár se obešel bez zranění, předběžná škoda byla odhadnuta na dva...

Hasiči ze stanice Lidická v Brně likvidovali jedním vodním proudem v ulici Podnásepní požár v…

13.September » Požáry.cz
Hasiči ze stanice Lidická v Brně likvidovali jedním vodním proudem v ulici Podnásepní požár v přízemí výškové budovy. Nikdo nebyl zraněn.

Havarovanou Tatru s asfaltem na Opavsku vyprošťovala tři hasičská vozidla

12.September » Požáry.cz
Hned tři speciální hasičská vozidla – automobilový jeřáb Terex/Demag z Opavy a dva vyprošťovací speciály MB Actros Bizon a Tatra 815 Omars z Ostravy – musela ve středu 11.9.2019 odpoledne vytahovat v Jakartovicích (okres Opava) nebezpečný nákladní...

Požár velkokapacitního kontejneru na odpad likvidovali hasiči v Nechanicích

12.September » Požáry.cz
Profesionální hasiči z Nového Bydžova spolu s dobrovolnými hasiči z Nechanic vyjeli 11. září 2019 před 19. hodinou k požáru velkokapacitního kontejneru na odpad v ulici Školská v Nechanicích. Při příjezdu hořela celá vrchní část kontejneru.

Hasiči zachránili z hořícího bytu v Praze 2 tři kočky, škoda na majetku je 50 tisíc korun

11.September » Požáry.cz
Tři jednotky pražských hasičů zamířily ve středu 11. září 2019 v 12:54 hodin do ulice Korunní v Praze 2. Došlo tam k požáru v bytě v posledním patře obytného činžovního domu.

Cvičení v Temelíně se okolí nedotklo, hasiči trénovali zásah při požáru jedné z pomocných budov

11.September » Požáry.cz
Reakci na závažné problémy na prvním bloku si 10. září 2019 procvičovali v Jaderné elektrárně Temelín. Díky online propojení simulátoru a havarijního střediska probíhalo vše v reálném čase. Do osmého letošního cvičení se v jihočeské elektrárně zap...

Hasiči z celé republiky poměřili v okolí Mělníka své síly v poskytování první pomoci

11.September » Požáry.cz
V pondělí 9. září 2019 v 9 hodin odstartoval čtvrtý ročník celostátní soutěže profesionálních hasičů v poskytování první pomoci.
Svatopluk Čech - Český básník, prozaik, novinář a cestovatel

Tato informační stránka o Jan Stankovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Stankovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes