15
new stories - click to show

Ondřej Štefaňák

Related to

Redakční blog: Taková normální rodinka v karanténě

27.August » i-divadlo.cz
Po roce dostal v Divadle X10 opět možnost režírovat Ondřej Štefaňák. Loni zde uvedl hru Zmrzačení nepříliš známého autora Hermanna Ungara. Tento sto let starý text se podařilo prezentovat s aktuálním přesahem. Příběh člověka, jenž je postupně vytl...

RECENZE: Neoriginální otcovrah se svým činem příliš otálí

19.July » Lidovky.cz
Pražské Divadlo X10 uvedlo po nuceném odložení premiéru své autorské variace na text německého expresionisty Arnolta Bronnena Otcovrah v režii a úpravě kmenového režiséra Ondřeje Štefaňáka.

RECENZE: Na kameni kámen. Otcovrah zapojil Brontosaury i Mickey Mouse

3.July » iDNES.cz
Na začátku není před diváky nic. Chvíli jen tak zírají do prázdna, až najednou zpoza sedadel vyjede na scénu dřevěný kotec s pěticí postav v blonďatých parukách. Tak začíná Otcovrah, jedno z překvapení končící sezony.

Kulturní tipy: Cirk La Putyka s Kaleidoscopem a Divadlo Na zábradlí se Zlatou pláží

9.June » Český rozhlas
Soubor Cirk La Putyka se poprvé po vynucené pauze vrací oficiálně před diváky. A na jevišti Divadla Na zábradlí můžete vidět kamion, rumunskou policejní stanici i zlatou pláž. Nejen to připomíná Radiožurnál v každodenních kulturních tipech.

V kotci vlastního domova. Otcovraha inspiroval i nedávný nouzový stav

9.June » iDNES.cz
Linku zkoumající problematické rodinné vztahy, které se tuto sezonu věnuje pražské Divadlo X10, uzavře úterní premiéra inscenace Otcovrah. V jedné z rolí se zde objeví Lucie Roznětínská.

Kurz šitý na míru pro mladé řidiče: Středoškoláci získají další z...

5.November » E-ÚSTÍ.CZ
Zúčastnili se jí také žáci dvou mosteckých středních škol. Bravurní parkování předvedli devatenáctiletá Marie Hájková ze střední zdravotnické školy a stejně starý Ondřej Štefaňák ze střední technické školy. V soutěži nenašli přemožitele. Oba řídí...

Kurz šitý na míru pro mladé řidiče: Středoškoláci získají další znalosti, které je nedokáží naučit v autoškole

5.November » e-mostecko.cz
Most - Poukaz na účast v kurzu bezpečné jízdy FOR TEEN předali v pondělí vítězům soutěže v parkování automobilu na přesnost zástupci společnosti AUTODROM MOST. Soutěž byla součástí preventivní akce pro mladé řidiče Safety Road, kterou uspořádal Ús...

Činohra Národního divadla - Nová scéna - "Nová krev: Tři smrti Martina Šmída"

2.November » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Vyběhnutí z (dramatické) krize

25.October » Divadelní noviny
V sobotu 12. října se v Divadle X10 odehrál unikátní projekt The 24 Hour Plays, který odhalil tvůrčí potenciál dramatiků nastupující generace. Stav současné dramatické tvorby lze díky němu vyhodnotit jako optimistický.

Činohra Národního divadla - Nová scéna - "Nová krev: Tři smrti Martina Šmída"

5.October » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

DIVADELNÍ OKÉNKO: Láska v době globálních klimatických změn

3.October » Lidovky.cz
Existuje na světě místo, kde bychom nenarazili sami na sebe? Netradiční cestopis plný střetů, s iritující realitou, a především vlastním já, zprostředkovává Magnesií Literou oceněná kniha Josefa Pánka. Z ní vycházející Láska v době globálních klim...

Nová vášeň v MeetFactory. Jak milovat v době klimatických změn a nutkání k optimalizaci?

2.October » RadioWave
Novela Josefa Pánka Láska v době globálních klimatických změn letos získala cenu Magnesia Litera. Vypráví o českém vědci, který se na mezinárodní konferenci zamiluje do půvabné Indky a je přinucen čelit hluboce zakořeněným předsudkům. Při toulkách...
Ladislav Heryán - Římskokatolický kněz, salesián

Tato informační stránka o Ondřej Štefaňák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Štefaňák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes