15
new stories - click to show

Růžena Štěpánková

Related to

FOTO: KRNAP ocenil devět osobností za pomoc Krkonoším

Při v pořadí desátém předávání Cen ředitele Správy KRNAP se laureáty stalo devět význačných osobností či institucí, které přispěly k rozvoji Krkonoš a povědomí o nejvyšších českých horách.

Ocenění za rozvoj Krkonoš získalo osm lidí a jedna instituce

19.June » Ekolist
Cenu ředitele Správy Krkonošského národního parku (KRNAP) za rok 2019 za přínos pro rozvoj Krkonoš získalo ve čtvrtek ve Vrchlabí osm lidí a jedna instituce. Správa KRNAP ocenění udělovala podesáté.

Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2019 získalo devět oceněných

18.June » Naše voda
Při v pořadí desátém předávání Cen ředitele Správy KRNAP se laureáty stalo devět význačných osobností či institucí, které přispěly k rozvoji Krkonoš a povědomí o našich horách. Informoval o tom dnes mluvčí Správy KRNAP Radek Drahný. Jsou jimi peda...

Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2019 získalo devět oceněných

18.June » EcoMonitor.cz
VRCHLABÍ - Při v pořadí desátém předávání Cen ředitele Správy KRNAP[1] se laureáty stalo devět význačných osobností či institucí, které přispěly k rozvoji Krkonoš a povědomí o našich horách. Jsou jimi pedagožka Hana Jűptnerová (in memoriam), býval...

Ocenění za rozvoj Krkonoš dnes získalo osm lidí a jedna instituce

18.June » Seznam Zprávy
Cenu ředitele Správy Krkonošského národního parku (KRNAP) za rok 2019 za přínos pro rozvoj Krkonoš dnes ve Vrchlabí získalo osm lidí a jedna instituce.

Tato informační stránka o Růžena Štěpánková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Růžena Štěpánková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes