15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Radim Šulc

Volejbalisté Fatry podlehli pražským Lvům v extralize i poháru. Proti favoritovi neuhráli ani set

9.ledna » Zlin.cz
Když zlínští volejbalisté dokázali hned v úvodu letošního ročníku extraligy vyzrát na pražské Lvy na jejich vlastní palubovce poměrem 3:2, dával tento výsledek tušit, že by k napínavému duelu mohlo dojít i v lednové odvetě.

Jihostroj v omlazené sestavě porazil Zlín 3:0

12.března » Budějcká Drbna
V posledním zápase základní části dal Jihostroj šanci mladým hráčům, kteří během sezony nedostávali tolik prostoru. Své první extraligové utkání odehrál i čerstvě šestnáctiletý Tomáš Brichta, který se stal nejmladším hráčem v historii klubu. I s oml…

Volejbalisté Fatry neuspěli ani v posledním domácím zápase. Pražským Lvům podlehli jasně 0:3

6.března » Zlin.cz
V prvním setu si hostující Lvi hned zpočátku vybojovali tříbodový náskok, který si udržovali v průběhu celého prvního dějství. Domácím nepomohlo ani klasické dvojstřídání, kdy místo Adamce nastoupil Lamri a Šulce vystřídal Pavlovský.

Volejbalisté Zlína drželi s Příbramí krok pouze v prvním setu

13.února » Zlin.cz
Parta trenéra Přemysla Obdržálka Středočechy potrápila pouze v úvodní sadě, kterou po velkém boji prohrála 31:33, další dva sety ovládli Příbramští ve větším klidu.

Poslední Fatra vzdorovala Liberci, nezvládla koncovky

31.ledna » Zlin.cz
„V utkání jsme byli hostům rovnocenným soupeřem na podání a příjmu, bohužel jsme neměli více odvahy v dalších herních situacích,“ povzdechl si kapitán poražených Radim Šulc.

Volejbalisté Zlína neuspěli ani proti Odolena Vodě. Padli ve třech setech

23.ledna » Zlin.cz
„Domácí byli lepší na podání, ale já musím pochválit kluky, výsledek je krutý vůči našemu výkonu. Kluci bojovali, ale soupeř nás tlačil servisem, což rozhodlo. My jsme i na nahrávce nehráli nic moc, ale bojovali jsme,“ oceňuje Obdržálek.

Fatra podlehla i Kladnu a dál čeká na první letošní výhru za tři body

„Domácí byli výrazně lepší na servisu a my jsme jim vzdorovali jenom v určitých fázích. Rozhodl servis,“ má jasno hostující trenér Přemysl Obdržálek. S ním souhlasil i kapitán Zlína Radim Šulc.

Volejbalisté Zlína neuspěli ani doma s Ostravou. Rivalovi podlehli 0:3

19.prosince » Zlin.cz
„Vždy hrajeme dobře do určité části, pak bohužel kazíme. Vyházeli jsme si to sami. Je to dané mládím a nevyhraností,“ míní zlínský trenér Přemysl Obdržálek.

Fatra uhrála s Beskydy jen jeden set a připsala si už jedenáctou porážku v sezoně

12.prosince » Zlin.cz
Hosté se do Baťova města vraceli zklamaní. „Domácí byli lepší na servisu, což rozhodlo. My jsme jim naopak při podání vůbec neuškodili, navíc jme nedodrželi taktické pokyny,“ zlobil se na svěřence zlínský trenér Přemysl Obdržálek.

Fatra podlehla vedoucím Budějovicím. V prvním setu uhrála jen deset míčů

6.prosince » Zlin.cz
„Soupeř nám uštědřil velkou lekci, hrál opravdu výborně. Hosté byli lepší na servisu a v obraně. Celý zápas nás nepustili k ničemu.

Zlínští volejbalisté neuspěli ani v Praze. Lvům podlehli 0:3

29.listopadu » Zlin.cz
Domácí potřebovali odčinit týden starou porážku s Jihostrojem a přiblížit se medailovým příčkám, hosté měli také motivaci – chtěli se odlepit z posledního místa tabulky.

Fatra nestačila ani na Ústí nad Labem, doma prohrála 0:3

22.listopadu » Zlin.cz
Domácím nelze upřít snaha, soupeře několikrát zatlačili, ale na zkušenější hosty to nestačilo. „Dnes jsme byli slabší především v obraně a v samotných možnostech protiútoku,“ říká zlínský kapitán Radim Šulc.

Tato informační stránka o Radim Šulc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Šulc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes