Jan Pražák

Related to

Jak mi Ferda zachránil život (prazak)

7:58 » blog.sme.sk
Možná si ještě pamatujete na moje první povídání, jak se mi podařilo vytáhnout jezevčíka Ferdu z maléru a jak jsme si ho pak s mým dvounožcem záchranářem nastěhovali k nám. Tak teďka mi Ferda ten dobrej skutek oplatil.

Pozitivní výsledky testů na covid bez skutečného otestování

14:52 » blog.idnes.cz
Původně jsem byl rozhodnutý o tomhle tématu vůbec nepsat, ale poté, co jsem se ze tří na sobě nezávislých zdrojů dozvěděl o podivných a možná úmyslně podvodných výsledcích, měním názor.

Milostná epizoda dvou žen

20.September » blog.respekt.cz
Děti vylétly z hnízda a Roman s Hedvikou se mohli začít víc věnovat svým koníčkům. Část dovolené trávili odděleně, on žil tenisem a ona poznáváním cizích krajů. Oběma to tak naprosto vyhovovalo, až jednou… „Tak koukej, ať to ti tví svěřenci natřou...

Příběh Belly a Ofélie

18.September » blog.idnes.cz
Jmenuji se Ofélie a mám dvě maminky. Vlastně tři. Ta první byla celá bílá jako já, krásná, pečlivá, chundelatá a čtyřnohá. Jenomže sotva mi bylo pár měsíců, tak jsem se s ní rozloučila a odstěhovala ke dvěma maminkám dvounohým.

Milostná epizoda dvou žen (prazak)

17.September » blog.sme.sk
Děti vylétly z hnízda a Roman s Hedvikou se mohli začít víc věnovat svým koníčkům. Část dovolené trávili odděleně, on žil tenisem a ona poznáváním cizích krajů. Oběma to tak naprosto vyhovovalo, až jednou...

Z vyprávění prostitutky

14.September » blog.respekt.cz
Vlastním tělem se živím už několik let a můžu vám říct, že daleko radši bych dělala něco jinýho. Jenomže potom, co se můj manžel definitivně uchlastal a nechal mi dluhy z hazardu, jsem neměla moc na výběr. O těch dluhách jsem ani nevěděla, informo...

Člověk míní, kočka mění

13.September » blog.idnes.cz
Normální lidé říkají: „člověk míní, Pánbůh mění,“ ale u takového potřeštěnce, jakým jsem já, to s těma kočkama vyjde nastejno. A přitom je vlastně úplně jedno, jestli se jedná o kočku dvounohou nebo čtyřnohou.

Z vyprávění prostitutky (prazak)

10.September » blog.sme.sk
Vlastním tělem se živím už několik let a můžu vám říct, že daleko radši bych dělala něco jinýho. Jenomže potom, co se můj manžel definitivně uchlastal a nechal mi dluhy z hazardu, jsem neměla moc na výběr.

Nepodceňujme koronavirové nebezpečí

7.September » blog.idnes.cz
Je zarážející, kolik lidí přehlíží rizika, hrozící v souvislosti s Covidem 19, a tváří se, jako by se jim nemohlo nic stát, neřku-li, jakoby ten virus snad ani neexistoval.

Žena mezi dvěma muži

6.September » blog.respekt.cz
Čekala, jestli se David pro tu knížku zastaví. Její manžel Pepa ji pro něj přinesl, ale musel odejít dřív, než byli původně domluvení. Uložila ji schválně do nejspodnějšího fochu a nervózně usedla do křesla. Dnes anebo nikdy. Už dlouho to mezi ní ...

Léčba kočkou

3.September » blog.idnes.cz
Pokud si chcete odpočinout od zdejšího věčného politického hašteření, nabízím zas jeden bezelstný článek, tentokrát nejen o kočkách. Pokusil jsem se dát vedle sebe dvě zcela odlišné sady fotek, tak snad vás to neznudí.

Žena mezi dvěma muži (prazak)

3.September » blog.sme.sk
Čekala, jestli se David pro tu knížku zastaví. Její manžel Pepa ji pro něj přinesl, ale musel odejít dřív, než byli původně domluvení. Uložila ji schválně do nejspodnějšího fochu a nervózně usedla do křesla. Dnes anebo nikdy.

Tato informační stránka o Jan Pražák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Pražák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes