15
new stories - click to show

Jan Pražák

Related to

Zpupné miminko

26.January » blog.idnes.cz
S koncem minulého roku definitivně dosloužila naše stařičká sedmnáctiletá pračka. Takový věk není na dnešní spotřebiče až tak úplně obvyklý, ale dlužno říct, že na jejím dlouhém životě měla nemalou zásluhu i moje Soňa.

Kostlivec ve skříni

23.January » blog.idnes.cz
„Jakube, dohlídneš na Filipa cestou do školy a zpátky, viď?“ „Jakube, pomoz Filipovi s úkoly, já to nestíhám.“ „Jakube, měj na tom školním výletě Filipa pořád na očích, aby si náhodou něco neudělal.“

Rasizmus a sexizmus v českém jazyce

20.January » blog.idnes.cz
S nekorektními slovními obraty v naší mateřštině se setkáváme na každém kroku. Mnohé z nich vážně porušují zásady rovného přístupu k národnostem a navíc jsou hrubě genderově nevyvážené.

S touhle ženskou si nic nezačínej!

17.January » blog.idnes.cz
Na své rodiče si pamatuji jen z dětství. O prázdninách mezi první a druhou třídou mě odvezli z města na venkov k babičce, abych si tam užíval čerstvého vzduchu, zatímco oni budou chodit do práce.

Nemravnosti a sprosťárničky

14.January » blog.idnes.cz
„Každopádně má být obrácený dolů,“ tvrdila paní kněžna, když se v zámecké zahradě dohadovala s babičkou, jakým směrem by měl ukazovat ten malý kousek, který se ulomil ze sochy Amorka.

Jak k nám vtrhli do bytu příslušníci VB

11.January » blog.idnes.cz
Tehdy za minulého režimu se policii říkalo veřejná bezpečnost. Byla to taková prodloužená ruka jediné vládnoucí partaje a o příslušnících VB kolovaly řady vtipů, poukazujících na jejich mdlou inteligenci.

Taky tak rádi troubíte?

5.January » blog.idnes.cz
Poslední dobou mi přijde, že klakson je pro některé lidi tou nejdůležitější součástí jejich automobilu. Kdyby tahle věc uměla artikulovat, chrlili by jejím prostřednictvím spoustu nadávek a hrubostí, aby ukázali svou nadřazenost.

Naivka

2.January » blog.idnes.cz
Víte, jak vypadá dočista zblblá zamilovaná ženská, která na svém partnerovi přehlíží všechny chyby a je vůči nim totálně slepá? Jestli ne, tak byste se klidně mohli podívat na můj obrázek z doby před několika léty.

Tato informační stránka o Jan Pražák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Pražák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes