15
new stories - click to show

Jan Pražák

Related to

Alkoholička

17.August » blog.idnes.cz
„Maruško, ty jsi mi zase zkrásněla,“ přivítal jsem svou kamarádku na zahrádce před cukrárnou chvilku před tím, než před nás servírka postavila dva šálky vonící turecké kávy, doprovázené dvěma naprosto neodolatelnými větrníky.

Lenka

14.August » blog.idnes.cz
Byla to chyba. Dozajista největší omyl mého života, který jsem udělal, když jsem opustil svoji manželku a našeho tehdy ročního synka. Nechci se přitom vymlouvat na svou tehdejší nezralost, byl jsem hodně mladý.

Vražedná polyamorie

12.August » blog.respekt.cz
Polyamorie je moderní způsob soužití několika jedinců živočišného druhu homo sapiens, kteří v sobě našli zalíbení. Jednou se vyspí jeden s tou, pak zase s oním, potom se pro změnu onen vyspí s tamtou a všem to tak vyhovuje. Trochu mi to připomíná ně…

Diskriminační umělé zvyšování porodnosti

11.August » blog.idnes.cz
Média nám neříkají celou pravdu. Na jedné straně sice široce referují o zákazu potratů v americkém státě Indiana, ale jaký zákon zanedlouho vstoupí v platnost v jihozápadněji položeném Texasu, o tom zatím nenapsala ani čárku.

Vražedná polyamorie

11.August » blog.sme.sk
Polyamorie je moderní způsob soužití několika jedinců živočišného druhu homo sapiens, kteří v sobě našli zalíbení.

NEKOUKEJ JÍ POD SUKNI!

10.August » Kudlanka.cz
Bylo žhavé letní odpoledne, v nacpané tramvaji číslo devět bylo k zalknutí. Kousek od tyče, která mi poskytovala oporu v zatáčkách, seděla na dvousedačce mladá pohledná maminka se synkem předškolního věku. Maminka na své ratolesti vyzvídala, co se o…

Drsňákova výchova

8.August » blog.idnes.cz
Čím víc se blíží termín, kdy má naše záchranářova dvounohá samička Vlasta vrhnout mladý, tím víc stoupá v naší smíšený rodině nervozita.

Mrtvej

7.August » blog.respekt.cz
„Tohle se ti nebude líbit, Honzo. A jestli to vydáš na tom svým blogu, asi se to nebude líbit ani spoustě čtenářů. Ale já ti to musím říct, abys věděl, jak cynický dokážou některý lidi bejt.“ Takhle naštvanou Marušku jsem už dlouho neviděl, možná do…

Poslal bych je všechny na Sibiř!

5.August » blog.idnes.cz
Na konečné příměstského autobusu na okraji Prahy čekal asi patnáctihlavý hlouček lidí, někteří se vraceli z práce domů, jiní se chystali na směnu do montážních a skladových hal. Bylo odpoledne a teplota dávno překročila třicítku.

Mrtvej

4.August » blog.sme.sk
„Tohle se ti nebude líbit, Honzo. A jestli to vydáš na tom svým blogu, asi se to nebude líbit ani spoustě čtenářů.“

Nekoukej mi pod sukni!

2.August » blog.idnes.cz
Bylo žhavé letní odpoledne, v nacpané tramvaji číslo devět bylo k zalknutí. Kousek od tyče, která mi poskytovala oporu v zatáčkách, seděla na dvousedačce mladá pohledná maminka se synkem předškolního věku.

Tato informační stránka o Jan Pražák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Pražák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes