Petr Sumbal

Related to

10. ročník Beskydské sedmičky: Poprvé také závod jednotlivců

Vrcholem letošního beskydského léta bude jubilejní 10. ročník extrémního závodu RENAULT – KILPI BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2019. První kulaté narozeniny legendární B7 přinese řadu novinek a především mimořádné sportovní výkony.

Raškův memoriál ovládl Nor Aune, Sakala těsně pod stupni vítězů

V pátek v podvečer hostil skokanský areál Jiřího Rašky ve Frenštátě pod Radhoštěm již osmý ročník tradičního Memoriálu Jiřího Rašky na počest místního rodáka a dvojnásobného olympijského medailisty z Grenoblu 1968.

Frenštát už vyhlíží Memoriál Jiřího Rašky

Už o třetím srpnovém víkendu proběhne v tradiční české skokanské baště Frenštátě pod Radhoštěm finále ženské letní Grand Prix a skokané se utkají už v osmém ročníku Memoriálu Jiřího Rašky.

Basketbaloví mistři z roku 1999 se vrátili do Nového Jičína

VIDEO/ V sobotu 8. června se v Novém Jičíně v hale v areálu krytého bazénu uskutečnila velká Basketbalová show. Zúčastnili se jí hráči, kteří pro novojičínský klub získali v roce 1999 jeho jediný mistrovský titul a další bývalé osobnosti klubu.
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o Petr Sumbal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Sumbal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes