Vlasta Šumová

Related to

Nejstarší obyvatelka Litoměřic oslavila úctyhodné 103. narozeniny

12.September » e-litomerice
Litoměřice - Slavnostní nálada panovala ve středu v Domově pro seniory na Dómském pahorku v Litoměřicích. Paní Vlasta Šumová, nejstarší obyvatelka města, zde s neuvěřitelnou fyzickou i duševní svěžestí oslavila 103. narozeniny. „Paní Šumová je sku...

FOTO: Spojaři měli sraz na Kolibě. Slavili 50. výročí vzniku útvaru

11.September » Litoměřický deník
Rázovitá chodština z Domažlicka se mísila s libozvučnou bratislavštinou a mazlivá moravština střídala drsnou východoslovenštinu i ryzí češtinu v sobotu 7. září ve velkém sále litoměřického hotelu Koliba.

Nejstarší Litoměřičanka dnes oslavila 103. narozeniny

11.September » Litoměřice
Slavnostní nálada dnes panovala v Domově pro seniory na Dómském pahorku v Litoměřicích. Paní Vlasta Šumová, nejstarší obyvatelka města, zde s neuvěřitelnou fyzickou i duševní svěžestí oslavila 103. narozeniny. „Paní Šumová je skutečně obdivuhodná....

Čiperná seniorka Vlasta Šumová oslavila v Litoměřicích 103. narozeniny

11.September » Mostecký deník
Dobrá nálada, zvuk akordeonu a piana a zástupy gratulantů. Tak vypadala středeční oslava v Domově pro seniory na Dómském pahorku v Litoměřicích.

Tato informační stránka o Vlasta Šumová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlasta Šumová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes