15
new stories - click to show

Jan Švandrlík

Related to

Ač v osmi, Opava zareagovala na porážku a poradila si s Hradcem

16.January » iDNES.cz
Opavští basketbalisté se po středečním zaváhání v Kolíně vrátili na vítěznou vlnu a v 19. ligovém kole zdolali 80:61 Hradec Králové. Kolín navázal na výhru nad druhým celkem tabulky vítězstvím 84:80 nad Svitavami.

Opava se z karantény vrátila vítězně, Děčín na tripu po Slezsku neuspěl

7.January » iDNES.cz
Opavští basketbalisté se po třítýdenní pauze zaviněné karanténou kvůli koronaviru vrátili do ligy vítězstvím. Druhý celek tabulky si v dohrávce 16. kola NBL poradil 87:71 s Děčínem, který k zápasu nastoupil den po porážce 81:88 v Ostravě.

Basketbalisté Opavy si po karanténě poradili s Děčínem

7.January » ČT24
Po třítýdenní pauze zaviněné karanténou kvůli koronaviru se vrátili do ligy vítězně basketbalisté Opavy. Druhý celek tabulky si v dohrávce 16. kola poradil 87:71 s Děčínem, který k zápasu nastoupil den po porážce 81:88 v Ostravě.

Basketbalisté Opavy si po návratu z karantény poradili s Děčínem

7.January » Sport.cz
Basketbalisté Opavy se po třítýdenní pauze zaviněné karanténou kvůli koronaviru vrátili do ligy vítězstvím. Druhý celek tabulky si v dohrávce 16. kola poradil 87:71 s Děčínem, který k zápasu nastoupil den po porážce 81:88 v Ostravě.

Ostravští basketbalisté po pauze dlouhé 45 dnů prohráli, ale nepropadli

20.November » iDNES.cz
Dlouhých 45 dnů basketbalisté NH Ostrava kvůli koronavirové nákaze a následnému přerušení soutěže vyhlíželi zápas. Nejdéle ze všech mužstev národní ligy. Jaké to čekání bylo?

Musí nám pomoct i lavička, burcuje pardubický asistent Konvalinka

18.November » iDNES.cz
Na letos skvěle hrající Opavu si předevčírem nepřišli. Pardubičtí basketbalisté však neměli prakticky žádný prostor se v neúspěšném výsledku ze Slezska 69:85 vrtat; už dnes od 18 hodin totiž nastoupí v dalším kole na palubovce hradeckých Královský...

Po dlouhé pauze čeká basketbalisty Ostravy a Opavy ligové derby

18.November » iDNES.cz
Dlouhých 45 dnů čekali basketbalisté NH Ostrava na další mistrovský zápas. Ve středu se dočkají – od 17.00 v desátém kole národní ligy hostí Opavu. Ta po koronavirové pauze hrála po 35 dnech, přičemž v pondělí porazila Pardubice 85:69.

Basketbalisté Děčína zdolali v derby Ústí o bod, Opava porazila Pardubice

16.November » iDNES.cz
Basketbalisté Děčína porazili nejtěsnějším rozdílem v severočeském derby Ústí nad Labem. Díky výhře 88:87 si připsali teprve druhé vítězství v tomto ligovém ročníku. Ústí, které hrálo poprvé od konce září, promarnilo v poslední čtvrtině třináctibo...

Děčín otočil severočeské derby s Ústím, Opava si pojistila druhé místo

16.November » ČT24
Nejtěsnějším rozdílem udolali basketbalisté Děčína v severočeském derby Ústí nad Labem a díky vítězství 88:87 zapsali v 9. kole teprve druhý skalp soupeře v aktuálním ligovém ročníku. Hosté, kteří hráli poprvé od konce září, promarnili v poslední ...

Basketbalisté Děčína zdolali v derby Ústí nad Labem o bod

16.November » Sport.cz
Basketbalisté Děčína porazili nejtěsnějším rozdílem v severočeském derby Ústí nad Labem. Díky výhře 88:87 si připsali teprve druhé vítězství v tomto ligovém ročníku. Ústí, které hrálo poprvé od konce září, promarnilo v poslední čtvrtině třináctibo...

Jeden na jednoho: Vyoral vyhořel, panovali Šmíd, Sehnal, Pecka a Farský

18.May » iDNES.cz
Palubovky zase ožily basketbalovými souboji. Je tady Kooperativa NBL 1ON1 Challenge, souboje muže proti muži. Jeho úvodní dějství se ve čtvrtek uskutečnilo na pražské Folimance a v pondělí se druhý díl odehrál v ostravském Tatranu.

Opavští basketbalisté do třetice porazili v lize Olomoucko

4.March » Sport.cz
Basketbalisté Opavy i ve třetím vzájemném utkání v sezoně porazili Olomoucko. V 5. kole nadstavby zvítězili Slezané na palubovce soupeře 86:70 a upevnili si druhé místo v tabulce před Svitavami, které ve své hale deklasovaly 115:78 Ústí nad Labem.

Tato informační stránka o Jan Švandrlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Švandrlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes