15
new stories - click to show

Tomáš Balvín

Related to

Vláda národní katastrofy

5.October » blog.idnes.cz
Současné pětikoaliční vládě Petra Fialy se začalo říkat Vláda národní katastrofy. Nutno říci, že plným právem, alespoň co se týče rozpočtové odpovědnosti.

Fialův kabinet? Vláda národní katastrofy, míní Balvín

Ekonom, analytik a investiční manažer Tomáš Bavlín se ve svém komentáři pro prvnizravy.cz zamýšlí nad rozpočtovou odpovědností současné vlády, kterou nazývá vládou národní katastrofy.

Závislost je opakem svobody

15.July » blog.idnes.cz
Zvětšující se závislost občanů na státu opravdu není znakem svobody, naopak se to čím dál více blíží ekonomickému zotročení.

Já, Kryl a Spotify

22.April » blog.idnes.cz
Dnes mám pro Vás trochu delší povídání, ale věřím a doufám že se nebudete nudit. Povídání o mně, o Krylovi a o Spotify. Už jen pro ty verše to stojí za přečtení.

100 let aneb “O green dealu se nediskutuje!”

5.October » Pravý prostor
TOMÁŠ BALVÍN “O green dealu se nediskutuje!” – prohlásil Frans Timmermans a ze své nevolené pozice odmítl jakékoli snahy členských zemí o věcnou diskusi nad proveditelností ekologických cílů EU. Povýšil ekologický aktivismus na úroveň nového nábožen…

100 let aneb “O green dealu se nediskutuje!”

5.October » blog.idnes.cz
“O green dealu se nediskutuje!” – prohlásil Frans Timmermans a ze své nevolené pozice odmítl jakékoli snahy členských zemí o věcnou diskusi nad proveditelností ekologických cílů EU.

VIDEO Ševčík o zločinu z Bruselu. Máte auto? Tak se radši podívejte

Hnutí Trikolóra uspořádala debatu s názvem 20 týdnu do voleb. Tentokrát se hovořilo o stavu české ekonomiky či o přijetí eura. Role moderátora se hostil právník a expert hnutí Trikolóra na otázky spravedlnost Jindřich Rajchl a pozvání přijal docent …

Výbuch na debatě Trikolóry: Šikanují lidi za to, že chtějí dýchat kyslík! Co bude příště? Policista člověka bez roušky zastřelí

29 týdnů do voleb – Co hýbe společností? Tak se jmenovala debata hnutí Trikolóra, které se zúčastnily politici hnutí Václava Klause ml. Konkrétně šlo o Zuzanu Majerovou Zahradníkovou, Jindřicha Rajchla, Václava Kubatu a Tomáše Balvína.

Pyrrhovo vítězství opozice

12.February » blog.idnes.cz
Naše vláda od počátku trvale ve stavu morální i myšlenkové nouze tak dlouho vyhlašovala stav nouze, až bude nahrazen vládním stavem nouze, či v lepším případě stavem krajského nebezpečí. Opozice tak dosáhla „zásadního“ vítězství.

Tato informační stránka o Tomáš Balvín zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Balvín" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes