15
new stories - click to show

Josef Švarcbek

Related to

Pieta u pomníku v Chebu

13.September » ParlamentniListy.cz
Je neustále potřeba si připomínat oběti agrese fašismu, možná nám to pomůže rozeznat přicházející nebezpečí

Josef Švarcbek

11.September » ParlamentniListy.cz
Volební kampaň není jen o slibech a rozdání letáků. Já se potřebuji setkávat s občany a zvlenými zastupiteli, abych věděl, jak lidé žijí, co je trápí a z čeho mají radost. V takovém duchu výměny názorů proběhlo i moje setkání s občany Aše.

Josef Švarcbek

7.September » ParlamentniListy.cz
Vlastnické poměry Manského dvora na Chebsku jsou ukázkou turbulentního 20.století. Je třeba, aby se dala noha z plynu takových změn.

Plzeňský kraj je třeba vést znovu poctivě

1.September » Haló noviny
Komunisté Plzeňského kraje představili svůj program do krajských voleb i kandidáty do Senátu. Věří, že voličům mohou nabídnout zkušenosti. Chtějí vést kraj znovu poctivě, hospodárně a transparentně, s cílem udržet jeho rovnoměrný rozvoj....

Josef Švarcbek

12.August » ParlamentniListy.cz
Tak nás navštívil pan Pompeo z USA. Mohli jsme vidět jeho přílet, projevy v Plzni, i to, jak mu chutná pivo. Co však nám přivezl za nabídky se ještě časem ukáže.

Josef Švarcbek

Pokud si západní země myslely, že to zvládnou a udělají multikulti Evropu, tak je vidět, že to nějak nefunguje. Když se do polévky dá moc ingrediencí, tak je z toho nepoživatina. Karel Čapek to ukázal v povídce Jak pejsek a kočička pekli dort.

Josef Švarcbek

Jednotné a funkční česká železnice se po 30 letech dostala do chaosu. O tom svědčí několik nehod za posledních pár dní.Zaměstnanci musí být hrdí, že na ní pracují. Možná by bylo vhodné se podívat, jak fungovaly ČSD za 1.republiky.

Josef Švarcbek

V USA se strhávají a sundavají z podstavců sochy státníků, kteří se ušpinili rasismem. Svědčí to o výbušnosti tamní společnosti. Kam to povede ještě uvidíme. Sochy elit se strhávají v přelomových dobách.

Návrh solidárního opatření poslanců a senátorů

Slovní solidarita je skvělá věc, ale když je podpořena skutečnou pomocí a penězi, tak to jistě taky má svůj půvab, a určitě smysluplnější.

Josef Švarcbek

Třicet let jsme slyšeli slova o trhu, je dost možné, že trh ukáže, že bude potřeba více pracovníků v zemědělství než v divadlech. Společnost bude měnit své priority.
Václav Homolka - Politik za KSČM
Josef Šenfeld - Politik za KSČM
Jan Látka - Poslanec za ČSSD
Karel Šidlo - Politik za KSČM
Milada Halíková - Politik za KSČM
Vladislav Vilímec - politik za ODS
Milada Emmerová - poslankyně za ČSSD
Michal Janek - Politik za TOP 09

Tato informační stránka o Josef Švarcbek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Švarcbek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes