15
new stories - click to show

Jakub Švrček

Related to

Unikátní výstava v Ostravě: Dolní Vítkovice patří Večerníčku a jeho pohádkám

/FOTOGALERIE/ Ve Velkém světě techniky v areálu Dolních Vítkovic bude od soboty přístupná nová unikátní výstava určená pro děti i všechny další, kdo mají rádi chlapečka z čepičkou vyhazujícího z kouzelných hromádek lístky pohádek.

Podívejte, cesta člověka na měsíc. Dolní Vítkovice lákají na zážitkovou expozici

/FITOGALERIE/ Prohlédnout si dokonalou repliku skafandru prvního muže na Měsíci přímo z USA nebo coby dispečer elektrárny rozsvítit část expozice. Svět techniky v Dolních Vítkovicích v Ostravě je znovu otevřený a láká na unikátní expozice!

Ostravský Svět techniky vystaví skafandr kosmonauta i superpočítač

2.June » Seznam Zprávy
Ostravský Svět techniky představí obnovené expozice. Lidé v něm mohou vidět například věrnou kopii skafandru Neila Armstronga, prvního člověka na Měsíci.

Jakub Švrček, ředitel Světa techniky v Ostravě

8.July » ČRo Ostrava
Jakub je muž, který technologiemi a technickými obory doslova žije, a tak by málokdo hádal, že ve škole tíhl k humanitním vědám.

Výstava Grand Prix v Ostravě ukazuje silniční speciály, plochodrážní motocykly, cestovní unikáty, ale také lidové motocykly z l

Unikátní sbírka 30 motocyklů je těžištěm nové zážitkové výstavy v ostravských Dolních Vítkovicích ve Velkém světě techniky. Kromě samotných strojů čeká návštěvníky další interaktivní program. Expozice Grand Prix vznikla díky spolupráci Dolních Vítko…

Expozice motorek GRAND PRIX je ke zhlédnutí v Dolních Vítkovicích

12.June » Novinky.cz
Unikátní sbírka 30 motocyklů je od 12. června těžištěm výstavy v ostravských Dolních Vítkovicích ve Velkém světě techniky. Vernisáž expozice otevřel hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák spolu s náměstkem hejtmana MSK Janem Krkoškou a ředitele…

V Dolních Vítkovicích se starají o děti zdravotníků a záchranářů

Skupinu dětí zdravotníků, záchranářů, hasičů a vůbec všech rodičů, kteří pracují ve složkách Integrovaného záchranného systému Moravskoslezského kraje, hlídají, baví a vyučují zaměstnanci Světa techniky v Dolních Vítkovicích.

Ani kapka nazmar! FNO a DOV přicházejí s novým vzdělávacím programem

Nový vzdělávací program Světa techniky v Dolních Vítkovicích (DOV) a Fakultní nemocnice Ostrava (FNO) studentům středních škol poodhalí mnohá tajemství z oblasti lékařství.
Josef Pleskot - Český architekt

Tato informační stránka o Jakub Švrček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Švrček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes