Josef Bělica

Related to

Byla to nelítostná poprava 36 mužů před zraky příbuzných. Životice si připomněly 76. výročí zdejšího masakru

3.August » TV Polar
Nelítostná poprava nevinných lidí přímo před očima příbuzných. Tak dodnes vzpomínají přímí účastníci na tragédii v Havířově-Životicích. Nacisté tam v srpnu roku 1944 zastřelili 36 mužů jako odvetu za útok polských partyzánů na členy gestapa v živo...

Testy v havířovském domově seniorů odhalily další nakažené klienty i zaměstnance

27.July » TV Polar
Ve středisku Luna, což je jedno ze dvou zařízení Domova seniorů v Havířově, o víkendu hygiena odebrala další vzorky na Covid-19. A výsledky odhalily nové nakažené klienty. Radnice požádala kraj o umístění pozitivních seniorů do krajských nemocnic.

Informace ke zjištění nákazy onemocnění COVID-19 v Domově seniorů Havířov

24.July » Havířov city
Přes veškerá dříve nad rámec doporučení přijatá preventivní opatření byla v havířovském Domově seniorů na středisku Helios i na středisku Luna zjištěna nákaza onemocněním COVID-19. Na obou...

Domov seniorů v Havířově má aktuálně devět nakažených. Jedna žena je v nemocnici

K pátku jsou na středisku Helios potvrzeny čtyři nakažené osoby - dva uživatelé a dva zaměstnanci. Na středisku Luna byla k pátečnímu poledni potvrzeno pět nákaz, a to u dvou zaměstnankyň a tří klientek, z nichž jedna je hospitalizovaná v nemocnici.

Domov seniorů v Havířově má aktuálně šest nakažených. Zaměstnanci i klienti

K pátku jsou na středisku Helios potvrzeny čtyři nakažené osoby - dva uživatelé a dva zaměstnanci, na středisku Luna byla zatím potvrzena nákaza u jednoho uživatele a jednoho zaměstnance.

Na Karvinsku se bojí kolapsu zdravotní péče

2.July » Novinky.cz
Chaos, zmatek, panika, strach. Tak lidé charakterizují současnou situaci po zavedení zpřísňujících opatření v souvislosti se šířením nákazy covidem-19 v obcích a městech Karvinska i Frýdecko-Místecka.

Havířov má rekonstruovaný plavecký bazén na koupališti

15.June » Seznam Zprávy
Havířov na Karvinsku dnes slavnostně otevřel zrekonstruované letní koupaliště Jindřich. Součástí úprav byla modernizace plaveckého bazénu, kde byla původní betonová vana vyměněna za nerezovou.

Bc. Josef Bělica

V Prostřední Suché v Havířově na ulici Na Pavlasůvce město Havířov nechalo vybudovat nový chodník. Během 2 měsíců zde Technické služby Havířov položily 200 metrů betonové dlažby.

Letní koupaliště Jindřich v Havířově se otevřelo návštěvníkům

15.June » Novinky.cz
V pondělí 15. června byla slavnostně přestřižena páska na zrekonstruovaném Letním koupališti Jindřich v Havířově. Ve 13 hodin se koupaliště otevřelo veřejnosti. Zatím z důvodů opatření proti šíření koronaviru jen pro 500 návštěvníků.

Letní koupaliště Jindřich v Havířově odstartovalo sezonu s novým plaveckým bazénem

15.June » Havířov city
V pondělí 15. června 2020 se návštěvníkům otevřelo Letní koupaliště Jindřich. To během posledních několika měsíců prošlo proměnou. Během rekonstrukce, která začala loni v listopadu byly například...

Havířov má pumptrackové hřiště

3.June » Novinky.cz
V pondělí 1. června bylo v Havířově-Podlesí při příležitosti oslav Mezinárodního dne dětí slavnostně otevřeno pumptrackové hřiště, které je prvním větším projektem realizovaným v rámci loňského ročníku participativního rozpočtu.

Zaměstnanci havířovské nemocnice budou mít nové šatny

21.May » Havířov city
Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák, primátor města Havířova Josef Bělica a ředitel havířovské nemocnice Norbert Schellong dnes společně zahájili rekonstrukci šaten pro zaměstnance nemocnice...

Tato informační stránka o Josef Bělica zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Bělica" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes