15
new stories - click to show

Rostislav Taud

Related to

„Všem fanouškům se omlouvám,“ vzpomíná Petr Janda na dobu, kdy Olympic hrál s Jiřím Kornem, Hanou Zagorovou nebo Václavem Necká

11.March » ČRo 2 - Praha
Nejhorší období skupiny Olympic? „Kapela se jevila jako neuvěřitelná fabrika na prachy, která s rokenrolem neměla už nic společnýho,“ vzpomíná její frontman na 70. léta.

Tohle že je Olympic? Poslechněte si jedinou jejich písničku v angličtině. Zní jak od Rolling Stones!

21.January » ČRo 2 - Praha
„Na začátku jsme přebírali repertoár britských kapel. Animals, Rolling Stones, Beatles, Kinks... V roce 1964 jsme se rozhodli, že musíme mít svůj vlastní. Děj se, co děj.“

Novinář Ivan Kytka: Nejdivnější kniha? Autobiografii prince Harryho Náhradník šperkují intimní vzpomínky, bez kterých by se krá

13.January » ČRo 2 - Praha
Autobiografie, která prozradí vše? Anebo nejdivnější kniha královské rodiny? Ivan Kytka, novinář žijící ve Spojeném království, rozebírá memoáry prince Harryho Náhradník.

Biskup Václav Malý: Přijít po gigantovi není lehké! Na papeže Benedikta XVI. bylo hozeno mnoho nepěkného

6.January » ČRo 2 - Praha
Světící biskup pražský se zamýšlí nad odkazem emeritního papeže. Jaký byl ve srovnání s Janem Pavlem II.? A souvisela jeho abdikace se sexuálními skandály v církvi?

Program Nová zelená úsporám light. Kdo a na co všechno může žádat? Jak žádost podat? Odpovědi na všechny otázky

5.January » ČRo 2 - Praha
Na dotazy posluchačů Dvojky v Kávě o čtvrté odpovídá přímo ředitel Státního fondu životního prostředí ČR Petr Valdman.

Analytik Josef Šlerka: Uznat chybu, nebo být macho, kterému patří celý dvůr? Největší chyby Danuše Nerudové a nového Andreje Ba

4.January » ČRo 2 - Praha
Datový analytik a vedoucí oboru studia nových médií na Filozofické fakultě UK nabízí na Dvojce rozbor chování některých prezidentských kandidátů na sociálních sítích.

Ekonom Lukáš Kovanda: Růst nezaměstnanosti. To bude téma letošního roku. Kterých povolání se nedotkne?

3.January » ČRo 2 - Praha
„O práci by mohlo přijít přes 100 000 lidí,“ předvídá hlavní ekonom Trinity Bank na Dvojce. Co podle něj přinese letošní rok v ekonomice? Budou i nějaké dobré zprávy?

Politolog Petr Just: Československo mělo z hlediska vojenské strategie velmi nešťastný tvar. Neubránitelný!

2.January » ČRo 2 - Praha
„Kdybychom se snažili vojensky bránit takto nešťastně vytvarovanou republiku, s velkou pravděpodobností bychom pohořeli,“ parafrázuje Just francouzského generála Pellého.

Bezpečnostní analytik Jan Ludvík: Válka na Ukrajině nebyla plánovaná jako válka. Ale jako puč FSB, připravený téměř bez vědomí

28.December » ČRo 2 - Praha
Jan Ludvík z Katedry bezpečnostních studií Univerzity Karlovy vysvětluje mýty a fakta prvních 10 měsíců války na Ukrajině. A snaží se odhadnout budoucí vývoj.

Jiří Hlaváč: Co jsem zažil při České mši vánoční, jsem zažil jen v USA. Proč je Rybovka stále tak populární?

23.December » ČRo 2 - Praha
Klarinetista a hudební pedagog se v pořadu Jak to vidí… zamýšlí nad hudebním symbolem českých Vánoc, nad koledami i nad vánočním oratoriemm Johanna Sebastiana Bacha.

„Já jsem dědeček rád.“ Jeden z posledních rozhovorů Ladislava Trojana na Dvojce

18.December » ČRo 2 - Praha
Ve věku 90 let zemřel herec Ladislav Trojan. V talkshow Ondřeje Suchého vzpomíná na svou první roli princezny, na své začátky v baletu i výchovu svých synů Ondřeje a Ivana.
Jaromír Meduna - Český herec a dabér
Hugo Haas - Český herec

Tato informační stránka o Rostislav Taud zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rostislav Taud" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes