Pavla Temrová

Vztahuje se k

Wifi, která projde zdí - máme se bát elektrosmogu?

25.září » blog.idnes.cz
V uplynulých dnech jsem zaregistrovala reklamu nejmenovaného telefonního operátora, který láká na mega silnou wifinu. Když se odprostím od toho, že wifi je super a umožňuje mi rychlý přístup k informacím, přichází velký otazník.

Když se z rodičů stanou taxikáři ve jménu klidného bydlení

25.července » blog.idnes.cz
Motivy lidí, kteří se rozhodnou přestěhovat z centra na předměstí bývají podobné - získat pro sebe víc místa a soukromí, být blíž přírode. Tím hlavním důvodem je v poslední době prudký nárůst cen bytů v Praze a Brně.

Proč 90 % realitních makléřů v prvním roce skončí?

29.června » blog.idnes.cz
Uvažujete o práci realitního makléře nebo že si dokonce otevřete vlastní realitku? Vydělávat zajímavé peníze, být sám sobě pánem zní skvěle. I když je tahle profese pro některé trefa do černého, není určená každému.

Chcete získat zahradu nebo chatu za dobrou cenu? Zkuste hledat jinak než ostatní.

16.června » blog.idnes.cz
Mít tak někde kousek půdy a klidu, kam může jen slunce a vychlazený pivo. Ale kde na to vzít peníze, když ceny nemovitostí rostou rychleji než platy?

Jak se nespálit při nákupu pozemku

22.května » blog.idnes.cz
Vysoký zájem o pozemky nahrává i lidem, kteří vlastní pozemky se skrytými vadami, o kterých se kupec dozví až ve chvíli, když chce začít stavět.

Historky o podvedených klientech z médií nejsou vždy skutečné

24.dubna » blog.idnes.cz
V uplynulých čtyřech letech se na internetové verzi oblíbeného českého deníku pravidelně objevují články na téma nákupu nemovitostí, které mají dosti negativní až hororový nádech. Všechny je spojuje jedno

5 mýtů o prodeji nemovitostí, které musíte znát, když chcete prodat sami

5.dubna » blog.idnes.cz
Mezi lidmi koluje několik mýtů, které se týkají prodeje nemovitostí bez účasti realitní kanceláře. Nelze se divit, české realitní vody jsou divoké a nový realitní zákon, který je měl zkrotit, je stále odkládán.

Prodáváte nemovitost? - Chraňte se před zpětnými vyděrači.

23.března » blog.idnes.cz
V dnešním příspěvku bych ráda upozornila na nový fenomén, který se pomalu rozmáhá a je velmi nepříjemný. Jsou jím vyděrači a spekulanti na straně kupujících.

Krádež bytu za bílého dne není scifi. A ohroženi nejsou jen senioři, kteří špatně vidí.

13.března » blog.idnes.cz
Snahou tohohle článku je ukázat, jak moc je důležité pravidelně kontrolovat a hlídat vlastnictví svého bytu v katastru, což můžete udělat z tepla domova a kdykoliv. A navzdory placeným monitorovacím službám to jde i úplně zdarma.

Byty nejsou rohlíky a lidi nejsou myši.

27.února » blog.idnes.cz
Investice do bytů je považována odborníky za jednu z nejbezpečnějších investic vůbec. Nemovitosti si svojí cenu dlouhodobě drží a jejich hodnota rok od roku roste. V Praze tomu bylo v uplynulých 2 letech dokonce o 10% za rok. ALE

Chcete koupit levný pozemek?

17.února » blog.idnes.cz
Zkuste třeba záplavová území, pozemky v blízkosti drátů vysokého napětí, acetonová jezírka nebo pozemek u hřbitova.

Pomáhejme dětem najít si opravdové kamarády z masa a kostí místo těch na fejsbuku

17.ledna » blog.idnes.cz
Lidi narození v polovině 90. let a později sotva dokáží pochopit, jak vypadal svět bez mobilu a internetu. Digitální média otevřela bránu do nové dimenze zážitků a příležitostí, které ještě donedávna patřily do říše fantazie.
Jaroslav Krákora - poslanec za ČSSD
Česká vláda - Státní úřad
TOP 09 - Pravicová politická strana
Bohuslav Sobotka - Politik za ČSSD
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Pavla Temrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Temrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes