15
new stories - click to show

Marcel Soural

Related to

Šéf Trigemy: Jsem fanouškem chytrých technologií, i když nehrají prim

1.November » Seznam Zprávy
Lidé v první řadě řeší, kde a za jaké peníze budou bydlet, pokud ale mají tento problém vyřešen a kupují nové byty, s velkou pravděpodobností se už celkem běžně setkají s nainstalovanými smart prvky.

Byty se prodávají víc než dřív, pomalu roste i jejich cena

24.October » TVbydlení.cz
O bydlení v hlavním městě je stále větší zájem. Podle analýzy společností Trigema, Skanska Reality a Central Group se ve třetím čtvrtletí prodalo v Praze 1 350 jednotek, což je o 250 více než v předchozím kvartálu. „Prodeje nových bytů v Praze vzr...

Nová dohoda Prahy s developery může zdražit bydlení

15.October » Seznam Zprávy
Pod taktovkou pražského magistrátu pokračují debaty o spolupráci soukromého a veřejného sektoru. Praha chce do konce letošního roku schválit dohodu, podle které by měli developeři přispívat do fondu veřejných investic.

Praha se dočká unikátního konceptu nájemního bydlení - v Karlíně

15.October » Bydlet.cz
V pražském Karlíně dnes začíná stavba nové architektonické dominanty. Do dvou let zde za 1,25 miliardy korun vyroste výjimečný rezidenční projekt Fragment. Celý objekt bude podpírán ikonickými sochami či jejich částmi z dílny Davida Černého.

Revitalizace brownfieldů se prodraží až o 17 %

13.October » Ekonomický deník
Brownfieldy jsou lokality s velkým potenciálem, ale výstavba na nich s sebou nese pro developery různé obtíže a mimo jiné je pro ně také finančně nákladnější oproti výstavbě „na zelené louce“. Podle dotázaných developerů stát obnovu brownfieldů do...

Michael Žantovský má vážný problém. Ve střetu zájmů kvůli statisícům od developerů?

7.October » Náš REGION
Volební souboj o senátorské křeslo svedou v pátek a sobotu ředitel Knihovny Václava Havla Michael...

Praha se dočká unikátního konceptu nájemního bydlení - v Karlíně

1.October » Bydlet.cz
V pražském Karlíně dnes začíná stavba nové architektonické dominanty. Do dvou let zde za 1,25 miliardy korun vyroste výjimečný rezidenční projekt Fragment. Celý objekt bude podpírán ikonickými sochami či jejich částmi z dílny Davida Černého.

Nabídka nájemních bytů v Praze do konce června stoupla téměř o sto procent

3.August » Pražský patriot
Počet dostupných bytů pro dlouhodobé nájemní bydlení v Praze na konci druhého čtvrtletí meziročně vzrostl o 97,7 procenta na 14 738. To je nejvíce za poslední čtyři roky. Mezičtvrtletně se zvýšil o pětinu. Průměrná cena nájemného bez poplatků mezi...

Nabídka nájemních bytů v Praze do konce června stoupla o 98 pct

2.August » Seznam Zprávy
Počet dostupných bytů pro dlouhodobé nájemní bydlení v Praze na konci druhého čtvrtletí meziročně vzrostl o 97,7 procenta na 14 738. To je nejvíce za poslední čtyři roky.

Nabídka nájemních bytů v Praze stoupla o 98 procent

2.August » Haló noviny
Počet dostupných bytů pro dlouhodobé nájemní bydlení v Praze na konci druhého čtvrtletí meziročně vzrostl o 97,7 procenta na 14.738. To je nejvíce za poslední čtyři roky. Mezičtvrtletně se zvýšil o pětinu. Průměrná cena nájemného bez poplatků mezi...

Tato informační stránka o Marcel Soural zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcel Soural" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes