15
new stories - click to show

Dušan Kunovský

Related to

OBRAZEM: Areál hloubětínské Tesly nahradí nová zástavba

26.April » E15.cz
Ikonická budova Tesly Hloubětín brzy zmizí. Bourací práce v areálu již probíhají a v prostoru, kde Tesla stála sto let, postaví developerská společnost Central Group miliardáře Dušana Kunovského rezidenční projekt s osmnácti domy.

Developeři v Praze budou přispívat na školky a vybavenost, pravidla vznikají

23.April » Seznam Zprávy
Investoři budou v Praze stavět podle jasných pravidel. Hlavní město dokončuje jejich podobu. Hlavním bodem nových pravidel bude závazný finanční příspěvek na občanskou vybavenost města.

Existuje recept, jak začít rychle stavět nové byty. Ale potrvá to roky

11.April » Seznam Zprávy
Úprava daní může zásadně podpořit novou výstavbu a zlepšit dostupnost bydlení. Stačilo by, aby stát snížil DPH u nových bytů s tím, že ušetřené peníze by se formou poplatku převáděly přímo městům a obcím, kde se byty staví.

Odkazuji Ti dům a hypotéku. Bydlení mohou zajistit půjčky na 50 let

24.March » Seznam Zprávy
Jak vyřešit problém se stále méně dostupným bydlením? Řešením je podle expertů možnost snížení DPH a snižování měsíčních výdajů za bydlení, například formou mezigenerační hypotéky.

Od prodeje pozemků k výstavbě celých čtvrtí. Jak Dušan Kunovský vybudoval z Central Group největšího developera v Česku

22.March » iHNed.cz
V mládí chtěl cestovat a poznávat svět, nakonec ho studium dovedlo k právu, díky kterému se dostal na univerzitu v Cambridgi a začal objevovat realitní trh a výstavbu domů. O rozjezdu společnosti Central Group, která patří se 17 tisícovkami...

Část DPH z prodeje bytů by měla připadnout obcím, shrnují developeři

11.March » Týden.cz
Část daně z přidané hodnoty (DPH) z prodejů nových bytů by měla připadnout obcím, ve kterých se staví. Ze současných 15 procent DPH by mělo jít do obcí pět procent.

Zastupitelka STAN napadla majetek developera. Bolševické myšlení, sklidila kritiku

10.February » Echo24.cz
Pražskou zastupitelku a starostku Slivence Janu Plamínkovou (STAN) rozčílilo, jaký zisk plyne šéfovi jedné z největších tuzemských developerských společností Central Group Dušanovi Kunovskému z prodaných nemovitostí. Svým výpočtem došla k částce 6...

Zájem o byty v Praze nezpomalil ani covid, prodeje byly v krizi rekordní

28.January » iDNES.cz
Na konci loňského roku byly navzdory koronavirové krizi prodeje nových bytů v Praze rekordní. V loňském roce se jich prodalo nejvíce za čtyři roky. Vyplývá to z aktuálních analýz developerských společností Central Group, Trigema a Skanska. Navzdor...

V Praze se brzy dostane na trh 17 000 nových bytů

28.January » OnBusiness.cz
V hlavním městě se nyní připravuje 120.649 bytů v celkem 762 projektech. Plyne to z analýz největšího českého rezidenčního stavitele Central Group. Ten sám v metropoli chystá více než 30 tisíc nových bytů, tedy čtvrtinu z celkového množství. Stave...

Tato informační stránka o Dušan Kunovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dušan Kunovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes