Jindřich Terč

Vztahuje se k

Uslyšel ránu, pak přišla krev: V ostřelovaném autobuse byl i deváťák Vojta

6.června » Blesk.cz
Měl to být klidný návrat ze školního zájezdu, pro děti ze základní školy ve Stodu na Plzeňsku se ale změnil v drama. Neznámý šílenec střílel u městečka Montélimar na jihu Francie po jejich autobusu.

„Lidé křičeli, že teče krev.“ Učitel i žák popsali drama při střelbě na autobus

5.června » Blesk.cz
75 lidí se vracelo ze Španělska do České republiky, když na ně ve Francii najednou někdo začal střílet. „Zaregistroval jsem tupou ránu do skla a potom zvuky lidí, že tam teče krev,“ popsal Blesk.cz učitel Jindřich Terč. Autobusem se vracely hlavně...

Ve Francii kdosi střílel na český autobus se školáky. Šest zraněných

5.června » ČT24
Autobus vezl dvě třídy deváťáků ze základní školy ve Stodu z výletu ze Španělska, spolu s nimi v autobuse cestovali další pasažéři, kterými cestovní kancelář doplnila volné sedačky. České velvyslanectví v Paříži incident potvrdilo. „V tuto chvíli ...

V autobusu ostřelovaném ve Francii byli žáci ze Stodu. Učitel popsal dramatické chvíle

5.června » EuroZprávy.cz
Praha - Autobusem, který v sobotu večer na jihu Francie zasáhly dva výstřely z lovecké pušky, cestovali také žáci základní školy ve Stodu na Plzeňsku. Všichni jsou již doma a v pořádku.

Tato informační stránka o Jindřich Terč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřich Terč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes