Proto Tesla

Vztahuje se k

Tesla zoufale touží po penězích. Zlevnila Model 3, dle experta je ale problém jinde

19.října » Autoforum.cz
Finanční kondice americké automobilky má daleko k optimální, a tak se snaží prodat, co se dá. Levnější Model 3 může pár lidí okouzlit, podle Sandyho Munra ale zásadní problém nic takového neřeší. (Petr Prokopec)

Tesla britského režiséra začala „z ničeho nic“ hořet

19.června » VTM
Šéf automobilky Tesla Elon Musk bude mít zase o něco divočejší sny. V letošním roce provází jeho firmu negativní publicita, které jistě nepřidá video hořícího Modelu S, patřícího britskému režisérovi Michaelu Morrisovi. Morris pro

100 MW/129 MWh: Tesla dokončila předčasně v Austrálii největší baterii světa, navzdory nedostatku komponentů

24.listopadu » Solární Novinky cz
Americká společnost Tesla dokončila včera v Austrálii instalaci největší litihiové baterie světa. Jedná se o úložiště o výkonu 100 MW a kapacitě 129 MWh, které má místní síť ochránit před blackouty, neboli masivními výpadky elektřiny, a ukládat př...

Automobilky si otevírají vlastní obchody, nic tam ale neprodávají

25.července » MarketingSales
Když jdete do showroomu, už jste rozhodnutí, jaké auto chcete. Proto Tesla od roku 2008 otevírá vlastní menší obchody v nákupních centrech. A ostatní automobilky ji následují.

Tesla Model S 60 končí, majitelé je odemykali na 75 kWh

18.března » ce4you.cz
Od poloviny dubna už nebude možné objednat si nejlevnější Teslu Model S 60 a S 60D. I když se tato verze prodávala, většina zákazníků si je později nechala předělávat na verzi se 75kWh kapacitou baterie.

Tesla koupila německého výrobce zařízení pro průmyslovou automatizaci

8.listopadu » Hybrid.cz
Kdo umí nejlépe organizovat práci a stavět nejlepší továrny? Němci. Právě v Německu aktuálně Tesla koupila společnost Grohmann Engineering, která vyrábí zařízení pro průmyslovou automatizaci.

Tesla Model X je nejrychlejší, nejprostornější a nejaerodynamičtější SUV. A ještě navíc jezdí na elektriku.

21.ledna » Bleskově.cz
Tesla Model X dostala druhý pár dveří typu Falcon, které se otevírají vzhůru. Mechanismus je vychytaný, takže se dveře zvednou i tehdy, pokud je vedle auta málo místa a člověk se tam sotva protáhne. I když moment.

Tato informační stránka o Proto Tesla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Proto Tesla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes