15
new stories - click to show

Lubor Tokoš

Related to

Prý prostě hrál to, co mu dali aneb Dědeček, s kterým byla vždycky legrace. Tajnosti slavných

13.March » KrajskeListy.cz
FOTO Dobrosrdečnost, vlídnost, uličnické jiskřičky v očích a osobitý, už během prvních slov snadno rozpoznatelný hlas. To byl populární filmový a televizní dědeček, který se narodil právě před sto lety.

Smutná smrt herce Lubora Tokoše. Ve svém bytě sám bojoval o život, policie ho objevila až po smrti

7.February » VIPshow
Herec Lubor Tokoš zemřel ve věku osmdesáti let v roce 2003. Dnes, 7. února by oslavil sté narozeniny. Český divadelní, filmový a televizní herec se proslavil díky filmu Vynález zkázy. The post Smutná smrt herce Lubora Tokoše. Ve svém bytě sám bojova…

Dramatická smrt herce Lubora Tokoše. Zemřel ve svém bytě, musela zasáhnout policie

7.February » Prima Ženy
Herec Lubor Tokoš v české kinematografii zanechal hlubokou stopu. Zemřel ve věku osmdesát let. Letos si připomínáme dvě jeho výročí. 7. února nedožité sté narozeniny a 29. září dvacet let od smrti. Jaké bylo soukromí slavného umělce?

Básník Adolf Heyduk, novinář a národní buditel Václav Matěj Kramerius, herec Lubor Tokoš

Pravidelná týdenní rubrika proudového vysílání, ve které si připomínáme výročí spojená se zajímavými osobnostmi. Připravil Ivan Mls.

O ševci Ondrovi a komtesce Julince

17.October » Radio Junior
Poslechněte si pohádku o tom, jak statečný mládenec vysvobodil tancechtivou komtesku nejen z pekla, ale i z jejích rozmarů.

Ambrose Bierce: Stráž u mrtvého

21.June » ČRo 3 Vltava
Povídku amerického spisovatele z překladu Jana Zábrany připravil Zdeněk Milt. Účinkuje Lubor Tokoš. Režie Věra Pražáková. Natočeno v Ostravě roku 1992.

Ivan Olbracht: Nejkrásnější den života

9.January » ČRo 3 Vltava
Humoreska z dějin právě nejnovějších. Připravil Jaromír Šlosar. V režii Tomáše Kukulky účinkuje Lubor Tokoš. Natočeno v roce 1995.

Rasík a pes a Nejkrásnější den života. Připomínáme 140 let od narození Ivana Olbrachta

8.January » ČRo
Ivan Olbracht, Josef Vrbata, Kamil Zeman – jeden muž, jedna bouřlivá cesta životem, nejen politickým. Český prozaik, publicista a novinář, autor slavného Nikoly Šuhaje loupežníka, se narodil před 140 lety. Na Vltavě ho připomínáme dvěma povídkami. V…

Stefan Zweig: Knihomol

28.November » ČRo 3 Vltava
Jak válka vstoupila do života židovského vzdělance. Z překladu Luby a Rudolfa Pellarových připravil Tomáš Kukulka. V režii Věry Pražákové účinkuje Lubor Tokoš.

Čtyři povídky amerického mistra hororové prózy Edgara Allana Poea. Pojďte se krásně bát!

26.July » ČRo
Poslouchejte povídky, které autor nazval Černý kocour, Podlouhlá bedna, Jáma a kyvadlo a Skokan. V podání Miroslava Táborského, Pavla Soukupa, Lubora Tokoše a Jana Millera.

První televizní klapka v Ostravě? Před 65 lety

21.June » ČT24
Kamrlík o rozloze 45 m². V něm jedna kamera, filmový snímač, mikrofon a světla, která studio během okamžiku rozžhavila do závratně vysokých teplot. Poprvé se z televizní stanice Ostrava vysílalo na Silvestra roku 1955. Žádné jiné studio České televi…

První televizní klapka v Ostravě? Před 65 lety

18.June » ČT24
Kamrlík o rozloze 45 m². V něm jedna kamera, filmový snímač, mikrofon a světla, která studio během okamžiku rozžhavila do závratně vysokých teplot. Poprvé se z televizní stanice Ostrava vysílalo na Silvestra roku 1955. Žádné jiné studio České televi…
Eva Vejmělková - Česká herečka

Tato informační stránka o Lubor Tokoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubor Tokoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes