15
new stories - click to show

David Tomíček

Related to

Karel Mičánek – Ulice v Jeseníku – Purkyňova ulice

Když na Lipovské ulici cestou z města odbočíte pár desítek metrů před železničním přejezdem doleva, jste na ulici Janáčkova, hned další odbočka vpravo je již ulice Purkyňova. Málo známá slepá ulice s několika rodinnými domy. Když si ale vzpomenete n…

České zdravotnictví – od amuletů po biotypologii

26.February » ČRo Leonardo Plus
Každou lidskou společnost trápí zdravotní problémy, které vyžadují určitý způsob řešení. Podle doktora Davida Tomíčka z ústecké univerzity si lidé nemoc v různých dobách vykládali různě.

České zdravotnictví – od amuletů po biotypologii

20.February » Český rozhlas Plus
Každou lidskou společnost trápí zdravotní problémy, které vyžadují řešení. Podle doktora Davida Tomíčka z ústecké univerzity si lidé nemoc v různých dobách vykládali různě.

O čem píší čerstvé Jihočeské týdeníky?

Dnešní vydání Jihočeských týdeníků přináší rozbor výsledku krajských voleb ze všech možných úhlů. A také samozřejmě informaci o dohodě na nové krajské vládě. Na tu došlo těsně před večerní uzávěrkou. V Magazínu si můžete přečíst i zajímavé povídání …

UJEP si připomíná 150.výročí úmrtí J.E.Purkyně

28.July » prvnizpravy.cz
28.července 1869 zemřel Jan Evangelista Purkyně, český fyziolog, anatom, biolog, básník a filozof, jehož jménem se honosí ústecká univerzita. Ta o jeho jméno zabojovala v letech 1990 až 1991.
Josef Dobeš - Ministr školství ČR
Václav Klaus - 2. prezident ČR

Tato informační stránka o David Tomíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Tomíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes