15
new stories - click to show

Halka Třešňáková

Related to

Redakční blog: Umírání smutkem

19.November » i-divadlo.cz
Netajím se tím, že mě dramaturgická linie MeetFactory zajímá. Adaptovat současnou literaturu není v mnohá případech jednoduchá záležitost a na této scéně navíc nevolí vždy snadnou předlohu. Tak tomu je i v případě románu Serotonin kontroverzního f...

Změna v repertoáru: Digitální podzemí (Divadlo Disk)

22.July » i-divadlo.cz
Inscenace, vzniklá ve spolupráci Divadla Disk a Městských divadel pražských (Divadla Komedie), bude od října 2021 uváděna na scéně Divadla Komedie.

Halka Třešňáková a Václav Neužil přejí Romům k jejich mezinárodnímu dni

8.April » Romea.cz
8.4.2021 11:01 - K Mezinárodnímu dni Romů popřáli prostřednictvím Romano voďi všem Romům také známí herci Halka Třešňáková a Václav Neužil.

Hába versus Uhlová. Když se divadelně metaforický jazyk příliš zjednodušuje

27.September » Lidovky.cz
Série reportáží novinářky Saši Uhlové o podmínkách práce v nízkopříjmových zaměstnáních, uveřejněná nejprve na webu A2larm.cz a následně prostřednictvím filmového dokumentu Apoleny Rychlíkové Hranice práce a knihy Hrdinové kapitalistické práce, se...

Po narození svého syna jsem utíkal od rodiny, přiznal nám úlisný bankéř z reklamy

20.September » Expres.cz
Otcem se stal již před dvěma lety, přesně tak dlouho ale prý trvalo, než to pochopil. Herec Tomáš Jeřábek, který se proslavil díky roli protivného bankéře z reklamy, Expresu přiznal, že jako táta často utíkal od povinností a nechával svou ženu Hal...

Od balírny kuřat po Albert. Divadlo uvádí Hrdiny kapitalistické práce od Uhlové

16.September » Bleskově.cz
Herečky včetně Ivany Uhlířové nebo Halky Třešňákové procházejí nízkopříjmovými zaměstnáními. Hlavně pozor, aby to nebylo moc radikální.

Ferrante club: Nová inscenace řeší zákruty ženského přátelství i emancipaci v Česku a Polsku

17.July » Heroine.cz
Rrežisérky Magda Jiřička Stojowska a Iga Gańczarczyk se inspirovaly populární románovou ságou Geniální přítelkyně italské spisovatelky Eleny Ferrante a v pražském Studiu Hrdinů na její motivy připravily inscenaci Ferrante club.

Tato informační stránka o Halka Třešňáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Halka Třešňáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes