Halka Třešňáková

Vztahuje se k

Mars: experiment o experimentu

18.října » Týden.cz
Žánr sci-fi není v našich luzích a hájích příliš častým hostem. Ani současná novinka Mars není sci-fi v tradičním smyslu, ovšem jakémukoli žánrovému zařazení se vzpírá. Je to podivuhodný, absurdní experimentální film, který dopadl… podivuhodně a a...

RECENZE: Mars. Experiment pro milovníky absurdit

18.října » Novinky.cz
S minimálním rozpočtem i štábem natočil scenárista a režisér Benjamin Tuček (s Markem Najbrtem a Robertem Geislerem je podepsán například pod Mistry, Protektorem či Kanceláří Blaník) velmi neobvyklý film Mars.

Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

17.října » ★ STARonline.cz
Herec a komik Tomáš Jeřábek, kterého mimo jiné proslavila reklama na jistou banku, je čerstvým tatínkem. Jeho manžela, o tři roky starší herečka Halka Třešňáková mu před osmi týdny porodila syna Teodora.

Sekretářka Tondy Blaníka a bankéř z reklamy jsou pyšnými rodiči. Na filmovou akci vyrazili ve třech

17.října » Super.cz
Když se Halka Třešňáková objevila na letošním karlovarském festivalu, kam dorazila s hereckou delegací k filmu Mars, měla už pořádné těhotenské bříško . Na tiskovou konferenci před uvedením snímku do kin už dorazila se synem Teem. Na obou zmíněnýc...

Zlý bankéř Tomáš Jeřábek: Ukázal osmitýdenního syna

17.října » iHOT.cz
Herec a komik Tomáš Jeřábek, kterého mimo jiné proslavila reklama na jistou banku, je čerstvým tatínkem. Jeho manžela, o tři roky starší herečka Halka Třešňáková mu před osmi týdny porodila syna Teodora.

Zlý bankéř z reklamy Jeřábek vzal do kina osmitýdenního syna!

16.října » Blesk.cz
Reklama na banku proslavila mohutného herce Tomáše Jeřábka (43) natolik, že už mu jinak než bankéř nikdo neřekne. Ale Tomáš je především herec a zanedlouho jde do kin film Mars, kde hraje i se svou manželkou Halkou Třešňákovou (46).

Český film natočený na kosmické základně v Utahu míří do kin

13.října » ProtiŠedi.cz
Od 18. října 2018 se na plátnech kin po celé České republice objeví nový snímek Mars. Film režiséra Benjamina Tučka, natočený podle scénáře, na kterém se spolu s režisérem podílela Tereza Nvotová, vypráví příběh českých vesmírných turistů, kteří n...

Úlisný bankéř Jeřábek ukázal syna. Jak zvládá otcovství?

26.září » Týden.cz
Jak jsme vás již informovali, herec Tomáš Jeřábek se stal v polovině srpna otcem. S manželkou Halkou Třešňákovou má syna Tea. Nás proto teď zajímalo, jak si coby novopečený tatínek vede.

Zlý bankéř z reklamy a sekretářka Tondy Blaníka jsou rodiči

24.srpna » Revue iDNES.cz
Herečka Halka Jeřábek Třešňáková (46) je dvojnásobnou maminkou. S Tomášem Jeřábkem (43), který se novým přírůstkem do rodiny pochlubil na sociálních sítích, přivítali na svět prvního společného potomka. Herečka má z předchozího vztahu syna Alana (...

Sekretářka z Kanceláře Blaník se ve 46 letech stala dvojnásobnou maminkou

24.srpna » Super.cz
Herečka Halka Třešňáková (46), známá z role sekretářky v seriálu Kancelář Blaník, se stala dvojnásobnou maminkou. Radostnou novinou se na sociální síti pochlubil novopečený tatínek, její manžel, herec Tomáš Jeřábek (43).

Tlustý bankéř z reklamy je tátou! Lenka (46) z Kanceláře Blaník mu porodila syna

24.srpna » eXtra.cz
Hvězda reklamy na jednu banku Tomáš Jeřábek (43) má důvod oslavovat! Sympaticky zlý tlustý bankéř z tradiční protizákaznické finanční instituce od štíhlého obrýleného kolegy asi opravdu bude potřebovat výhodnou půjčku, protože mít děcko není žádná...

HALKA TŘEŠŇÁKOVÁ: ABYCHOM BYLI NORMÁLNÍ RODINA

19.července » Žába na prameni
Je zajímavé, že jsem vlastně z našeho ročníku jediná, která divadlo ještě dělá, možná to souvisí i s tím, že jsem měla i něco jiného a na kariéře tak urputně nevisela. Prostě jsem si říkala, že když nebudu hrát divadlo, budu doma se synem.
Benjamin Tuček - Český scenárista, režisér a spisovatel

Tato informační stránka o Halka Třešňáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Halka Třešňáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes