Halka Třešňáková

Vztahuje se k

HALKA TŘEŠŇÁKOVÁ: ABYCHOM BYLI NORMÁLNÍ RODINA

19.července » Žába na prameni
Je zajímavé, že jsem vlastně z našeho ročníku jediná, která divadlo ještě dělá, možná to souvisí i s tím, že jsem měla i něco jiného a na kariéře tak urputně nevisela. Prostě jsem si říkala, že když nebudu hrát divadlo, budu doma se synem.

Herečka Halka Třešňáková: Čeká miminko ve 46 letech! S bankéřem z reklamy

11.července » Aha!
Prasklo to na karlovarském festivalu. Bankéř z reklamy Tomáš Jeřábek (43) a jeho manželka Halka Třešňáková (46) alias sekretářka Tondy Blaníka budou brzy rodiči.

Herečka Třešňáková alias sekretářka Tondy Blaníka je těhotná

10.července » Týden.cz
Herečka Halka Třešňáková, známá jako sekretářka Tondy Blaníka, je ve svých šestačtyřiceti letech těhotná. Otcem dítěte je její manžel a herecký kolega Tomáš Jeřábek (43), který se do povědomí diváků zapsal jako úlisný bankéř z televizní reklamy.

Tlustý bankéř z reklamy Jeřábek: Oplodnil sekretářku Tondy Blaníka (46)!

10.července » Blesk.cz
Herec Tomáš Jeřábek (43), kterého si diváci pamatují především díky roli hamižného bankéře v reklamě, má velký důvod k radosti. S manželkou Halkou Třešňákovou (46) čekají miminko!

Sekretářka z Kanceláře Blaník čeká dítě se zlým bankéřem z reklamy

10.července » Maminka.cz
Herecký pár Tomáš Jeřábek a Halka Třešňáková spolu čekají miminko. Šestačtyřicetiletá herečka se proslavila hlavně rolí sekretářky v seriálu Kancelář Blaník. Tomáše si možná pamatujete coby zlého ...

Ve 46 letech je těhotná! Sekretářka z Kanceláře Blaník čeká dítě se zlým bankéřem

10.července » eXtra.cz
Halka Třešňáková s manželem Tomášem Jeřábkem se nedávno objevili na festivalu v Karlových Varech, kde herečka ukázala pořádné bříško. Sekretářka z Kaceláře Blaník totiž čeká ve svých 46 letech dalšího potomka!

Sekretářka z Kanceláře Blaník je ve 46 letech těhotná: Miminko očekává s hereckým kolegou

9.července » Super.cz
Když delegace složená z tvůrců a herců na karlovarském festivalu uvedla komedii Mars, nebylo možné přehlédnout zakulacenou Halku Třešňákovou (46). I když jí táhne na padesátku, bude opět maminkou.

Bankéř Tomáš Jeřábek: Jeho manželka od Tondy Blaníka je těhotná

8.července » iHOT.cz
Proslavil se sice jako bankéř z reklamy, alternativním hercem už je ale dávno a v posledních letech se bez něho obejde jen málokterý televizní nebo filmový projekt. Tomáš Jeřábek nechyběl v Karlových Varech, kam dorazil se svou manželkou Halkou Tř...

Noc literatury: Navštivte běžně nepřístupná místa v centru Prahy

9.května » Pražský patriot
Dnes v 18 hodin začne 12. ročník Noci literatury. Známé herecké osobnosti budou na osmnácti místech v centru Prahy až do 23 hodin číst úryvky knih zahraničních autorů. Díky Noci literatury se návštěvníci opět dostanou do míst běžně nedostupných.

Noc literatury zavede návštěvníky na běžně nepřístupná místa

9.května » Týden.cz
Na dvou desítkách míst především v centru Prahy se ve středu vpodvečer rozezní úryvky z literárních děl zahraničních autorů. Budou je číst známí herci a posluchači se při tom podívají na místa, kam by se běžně nedostali.

TZ: Pražské Quadriennale nabídne „extrémní“ divadelní zážitek přesně rok před svým zahájením

7.května » Artalk.cz
Pražské Quadriennale nabídne „extrémní“ divadelní zážitek přesně rok před svým zahájením / Praha / 7. 5. 2018 Studio Hrdinů a Pražské Quadriennale, největší mezinárodní přehlídka v oblasti divadla a scénografie, spojují své síly. V návaznosti na ú...

Tato informační stránka o Halka Třešňáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Halka Třešňáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes