15
new stories - click to show

Marie Hodinářová

Related to

Pomáhala jsem v africkém sirotčinci: Žádný problém, Marie, žádný problém!

20.May » Flowee
Známe se bezmála čtvrtstoletí, potkávaly jsme se ve škole i na jevišti. Jak už to tak bývá, školní léta uplynula a my jsme se ze zorného úhlu vzájemně vytratily. Znovu jsme se pak setkaly před sedmi lety, tehdy už Maruška měla za sebou cestu do Tanz…

Paseka, Biegel, Motl: Ceny Miroslava Ivanova za literaturu faktu uděleny

2.June » PrahaIN.cz
Cena Miroslava Ivanova je od roku 2001 udělována autorům nejzdařilejších publikací z oblasti literatury faktu. Vyhlašuje ji Klub autorů literatury faktu za podpory města Jaroměř. Slavnostní vyhlášení XXIII. ročníku se konalo ve čtvrtek 1. června v K…

Chybějící vitamín A se projeví na křehkosti a lámavosti nehtů, vzkazuje nehtová designérka

S českobudějovickou nehtovou designérkou Janou Paraščincovou probereme péči o ruce a nehty v jarní době. Rubrika Malé a velké radosti přináší figurky Marie Hodinářové.

Jak se zbavit bolesti poradí fyzioterapeutka Markéta Strnadová

Kromě zkušeností a rad Markéty Strnadové se s námi podělí o své malé a velké radosti Marie Hodinářová z Myslkovic. Chybět nebude ani pár tipů pro dobrou pohodu.

Buď to vyjde nebo ne, souhlasila s psaním kroniky, i když vůbec nevěděla, do čeho jde

Kronikářka Marie Hodinářová se narodila v Žatci a do Myslkovic se její rodina přestěhovala, když jí bylo půl roku. Takže se považuje za myslkovickou rodačku.

Jako to chodí v Myslkovicích během roku a jak je to psáno v místní kronice

Tentokrát se z vyprávění kronikářky Myslkovic na Táborsku Marie Hodinářové dozvíme o ročním cyklu pravidelných událostí a akcí v obci.

V Myslkovicích slavili výročí zámku hudbou a tancem

MYSLKOVICE – Před myslkovickým zámkem mají krásné dětské hřiště. Samotný zámek letos slaví výročí 350 let od dostavby. Kámen, který je umístěný vpravo od vchodu do zámku, nese letopočet 1669. Kronikářka Myslkovic Marie Hodinářová uvádí: „Kámen byl u…
Viktor Frankenstein - Literární a filmová postava
Oldřich Vlach - Český herec

Tato informační stránka o Marie Hodinářová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Hodinářová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes