15
new stories - click to show

Petr Motloch

Related to

Petr Motloch: Seriály? Často jsem obsazován do rolí podezřelých nebo svědků

29.April » Novinky.cz
Už na ostravském gymnáziu potkal dva budoucí skvělé herce, vrstevníky: Miroslava Etzlera a Vladimíra Javorského. „S Mirkem se stále přátelíme. Zažili jsme toho spolu hodně,“ říká herec Petr Motloch a dodává, že s ním bude nyní dokonce alternovat pos…

Divadelní sezóna 2021

6.September » Nový Bor
Městské divadlo Nový Bor chystá na novou sezónu pestrý kulturní program. Začínáme hned 8. září divadelní hrou Divadla Kalich Můj nejlepší kamarád, ve které exceluje v roli Bernarda Aleš Háma.

Hodnocení uživatelů: Můj nejlepší kamarád (Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)) - 40 % [MMK]

16.September » i-divadlo.cz
Komedie měla být na odreagování, ale v mnoha pasážích nebyla vtipná, nýbrž trapná. Snad jediná myšlenka v celé hře je, že prolhaný hajzlík - manipulátor se ze svízelné situace dostane mnohem snáz než slušný poctivý člověk.

Frýdek-Místek hledá nejchutnější menu, rozhodnou o něm návštěvníci třinácti restaurací

13.August » TV Polar
Frýdek-Místek hledá nejchutnější menu. V rámci ochutnávek a následného hlasování o něm rozhodnou návštěvníci třinácti restaurací, které se zapojily do akce Týden plný chutí. Ta trvá do neděle 16. srpna. Organizátoři nultého ročníku chtějí, aby se ta…

Hodnocení uživatelů: Můj nejlepší kamarád (Divadlo v Rytířské) - 80 % [Dawson321]

2.February » i-divadlo.cz
Komedie na odreagování. Aleš Háma je ve své roli senzační. Stejně tak Nela Boudová i Tereza Kostková. Petr Motloch za těmito herci maličko pokulhává.

Tato informační stránka o Petr Motloch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Motloch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes