15
new stories - click to show

Martin Siničák

Related to

Hodnocení uživatelů: Saturnin (Národní divadlo Brno) - 80 % [Riccardo]

3.June » i-divadlo.cz
Další skvělé představení z produkce NdB. Hra v rytmu swingu hezky plyne s geniálními Martinem Siničákem a Martinem Slámou. Z dalších rolí osobně vyzdvihnu představitele dědečka, který odbourával celé divadlo :-) Tato hra se vážně povedla, o čemž svě…

Hodnocení uživatelů: Doktorka (Národní divadlo Brno) - 60 % [Nicol936]

12.February » i-divadlo.cz
Na základě recenzí jsem čekala skvělé představení, ale mě osobně až tak nechytlo. Témata obsažená ve hře jsou určitě důležitá a zajímavá ale samotné zpracování se mi moc nelíbilo. Navíc mi do hry nezapadaly vedlejší dějové linky.

Hodnocení uživatelů: Smutek sluší Elektře (Národní divadlo Brno) - 100 % [Vladimír Rogalewicz]

12.June » i-divadlo.cz
Tato inscenace představuje naprosto dokonalý přístup k dramatické klasice. Všechny prvky spolu souzní ve výrazně moderním výkladu. Strhující představení.

Hluboký kočičí spánek. Vtipná pohádka o tajném životě domácích mazlíčků

21.March » Radio Junior
Kdo má kočku, ten to zná. Tahle chlupatá čtyřnohá bytost má svou hlavu a dokáže ovládnout nejen domácnost. Jak to mezi kočkami chodí?

Hodnocení uživatelů: Noc bláznů (Národní divadlo Brno) - 80 % [Čiko]

5.March » i-divadlo.cz
85% Tak dobrou komedii, jako je brněnská Noc bláznů, jsem dlouho neviděl. V dnešní době je to balzám na duši. Kdybych nevěděl, že to tak není, skoro bych si myslel, že psal autor hercům role na tělo. Byli skvěle sehraní a přesvědčiví. Těžko někoho v…

Hodnocení uživatelů: Smutek sluší Elektře (Národní divadlo Brno) - 70 % [Metro]

13.February » i-divadlo.cz
Bohužel paní Lorencová v hlavní roli nestačí většině ostatních herců. To je problém a ke konci už je to nesnesitelné. Skvělá scénografie, na mě celkově moc ukřičené, ale slušný počin, na tu bídu v posledních letech.

„Umínil jsem si, že své knihy budu psát řečí živou.“ Poslechněte si Vzdorné dopisy Jakuba Demla

9.January » ČRo Brno
Jakub Deml používal vlastní korespondenci jako stavební kámen mnoha svých knih. Zároveň se dochovaly tisíce jeho nevydaných dopisů, které jsou svébytnými básnickými díly.

„Umínil jsem si, že své knihy budu psát řečí živou.“ Poslechněte si Vzdorné dopisy Jakuba Demla

24.December » ČRo
„Umínil jsem si, že své knihy budu psát řečí živou; to jest, že budu čas od času rozmlouvat a popřípadě (…) že každou dobrou nebo vtipnou myšlenku hned napíšu někomu, kdo to zachová mému národu,“ napsal začínající spisovatel Jakub Deml v srpnu 1906 …

Vladimír Fekar: Jiné moře. Oratorium pro deset hlasů jedné generace zastavených u jezera

29.November » ČRo
Pod tajemným názvem Jiné moře si lze představit mnohé. Co to ale je? Impresionistické nedějové oratorium pro deset hlasů jedné generace zastavených u jezera. Takovou nápovědu vložil Vladimír Fekar přímo do podtitulu své hry. Její rozluštění vyplyne …

Tato informační stránka o Martin Siničák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Siničák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes