15
new stories - click to show

Jaroslav Šmíd Bývalý československý rekordman v lehké atletice

Related to


Stories

V Kongu děsí lidi záhadný létající tvor. Vypadá jako pterodaktyl, viděl ho Čech

15.June » Dotyk.cz
Žije v rozsáhlých močálech na mezi africkými státy Angolou, Zambií a Demokratickou republikou Kongo. Objevuje se znenadání a svou přítomnost ohlašuje ohlušujícím skřekem. Říká se mu kongamato neboli převraceč lodí.

Vítání občánků 22. 4. 2022, 9:30

V pátek 22. dubna v 9:30 byly v refektáři Muzea fotografie a moderních obrazových médií přivítány tyto děti Adéla Janáková, Marek Augustin, Filip Jan Nikodým, Jaroslav Šmíd, Jindřich Vyhnal a Eliška Cyprová.

Knižní novinka Příběh Prahy 14 je o historii i budoucnosti městské části

Dosud nepublikované vzpomínky místních pamětníků a stovky fotografií najdete v nové knize o historii, ale i budoucnosti Prahy 14. Knižní novinka se jmenuje Příběh Prahy 14.

Orli se opět radují, zlato i pro starší žáky

12.May » idobryden.cz
Florbaloví starší žáci FBC Orel Uherský Brod zvedli nad hlavu trofej pro vítěze Orelské florbalové ligy a navázali tak na triumf mladších žáků.

Rozhovor s Helenou Fibingerovou: Řízení a vrh koulí mají společný okamžik výbuchu!

1.January » AUTO.cz
„Můj svět jsou práce a auto. To říkám otevřeně a upřímně,“ tvrdí o sobě legendární koulařka Helena Fibingerová. I po sedmdesátce najezdí neskutečné porce kilometrů. Většinou sama. Co při tom za volantem prožívá?

Zvířátka a Petrovští. Vyprávění o tom, jak vyzrát na loupežníky

8.November » Radio Junior
Dobro i zlo jsou často dobře schované. A někdy se ta největší odvaha skrývá v těch nejmenších tvorečcích. Poslechněte si pěknou pohádku.

Celníci ze všech koutů Česka i Evropy změřili síly na Doubravce

6.September » Zprávy
Teplice - ​Bezmála 60 celníků z různých koutů České republiky i Evropy přijelo o víkendu poměřit do Teplic své síly ve třech běžeckých disciplínách. Celní úřad pro Ústecký kraj ve spolupráci s Klubem celníků zde pořádal pod záštitou ministryně finan…

Hodnocení uživatelů: Cry Baby Cry (Švandovo divadlo) - 100 % [G_ondrej]

2.September » i-divadlo.cz
Jedno z mých nejoblíbenějších představení vůbec. Viděl jsem dvakrát a po čase půjdu ještě po třetí. Dokonalá kombinace humoru a zamyšlení se nad vážnými tématy. Ve hře je spoustu excelentních hereckých výkonů, pro mě naprosto dokonalá Kristýna Frejo…

Bývalá atletka Helena Fibingerová v slzách: Zemřela její životní láska (†87)

26.July » eXtra.cz
Bývalá československá atletka Helena Fibingerová (72) prožívá smutné období. Zemřela její životní láska, manžel Jaroslav Šmíd (†87), který byl v minulosti úspěšný koulař a později trenér. O úmrtí informoval na webu atletický svaz.

Zemřel bývalý koulařský rekordman Šmíd, trenér a manžel Fibingerové

26.July » Sport.cz
V 87 letech zemřel bývalý koulař a později trenér Jaroslav Šmíd. Někdejší československý rekordman po skončení aktivní kariéry vedl řadu elitních vrhačů v čele s Helenou Fibingerovou, s kterou se oženil. O Šmídově úmrtí informoval na svém webu atlet…
Jaroslav Šmíd - Bývalý československý rekordman v lehké atletice

Tato informační stránka o Jaroslav Šmíd zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Šmíd" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes