Štěpánka Úlehlová

Vztahuje se k

Bývalá sjezdovka v Hradci Králové se nejspíš změní na sad s rozhlednou

23.listopadu » iDNES.cz
Odborná porota rozhodla, jak by do budoucna mohl vypadat svah Rozárka na Novém Hradci Králové. Své návrhy na novou podobu zanedbané lokality představili v ideové soutěži začínající architekti. Výsledky už posvětila rada města. Další články k témat...

Bývalá sjezdovka v Hradci Králové se nejspíš změní na sad s rozhlednou

23.listopadu » iRegiony Impuls
Odborná porota rozhodla, jak by do budoucna mohl vypadat svah Rozárka na Novém Hradci Králové. Své návrhy na novou podobu zanedbané lokality představili v ideové soutěži začínající architekti. Výsledky už posvětila rada města.

Rozárku opanoval 'pražský' pohled

23.listopadu » Hradecký deník
Hradec Králové - Mladí architekti napříč celou republikou se zapojili do hradecké „výzvy" a pomohli zdejší radnici s dlouho přetrvávající otázkou: „Co s oblíbenou, ale chátrající, Rozárkou?"

VÝSLEDKY ARCHITEKTONICKO-KRAJINÁŘSKÉ SOUTĚŽE O NÁVRH PRO MLADÉ ARCHITEKTY „ROZÁRKA“

22.listopadu » Hradec Králové
Statutární město Hradec Králové vypsalo k 25. července 2016 soutěž pro mladé architekty. Předmětem soutěže je zpracování architektonicko - krajinářského návrhu řešení lokality Rozárka v Hradci Králové při uchování přírodního charakteru středové čá...

Tato informační stránka o Štěpánka Úlehlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpánka Úlehlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes