Lucie Ulmanová

Related to

KAREL HEŘMÁNEK: Největší strach měl můj táta

15.April » Story
Podobu s otcem Karlem Heřmánkem rozhodně nezapře. Nezdědil po něm jen jméno a rysy, ale i lásku k herectví. Ta Karla Heřmánka ml. (30) také zavála až za velkou louži, kde studoval, pracoval, ale i sbíral životní zkušenosti.

Radka Kocurová: Mám ráda českou klasiku

15.April » Story
Velikonoce se blíží a s nimi i čas mazanců, jidášů, beránků a jiných tradičních pochoutek. Jak na takový správný český mazanec?

Bez kterého produktu se neobejdete? Jednoznačně bez řasenky!

12.April » Story
Dobrá řasenka vám pomůže vytvořit uhrančivý sexy pohled díky krásně zvýrazněným a hustým řasám, podtrhne hloubku a intenzitu pohledu a zvýrazní barvu vašich očí. 

Známé české krásky pohromadě. Podívejte se!

26.March » Story
Slavné české ženy se spojily dohromady a nechaly se nafotit v nové kolekci, aby podpořily dobrou věc.

Jitka Schneiderová vyhrála kuchařskou show, doma moc nevaří

26.March » Story
V rámci Unexpected food festivalu v centru Chodov proběhl napínavý souboj třech špičkových kuchařů Mirka Kaliny, Marka Raditsche a Marka Fichtnera.

Vymalujte si rty červenou! Zkuste tento hit i vy

11.March » Story
Třešinkou každého líčení by měly být rty, a to hlavně rty nalíčené vhodnou barvou. Takovou, která bude ladit s make-upem, bude sedět konkrétnímu typu ženy. Nalíčené rty jsou navíc velmi sexy! Víte, která módní rtěnka vám bude slušet a proč zrovna ta?

Oblíbená panenka Barbie slaví 60. let!

10.March » Story
Ikonická Barbie je nejoblíbenější módní panenka na trhu a poprvé byla uvedena 9. března 1959. Vynálezkyní byla Ruth Handler, která ji vytvořila pro svou dceru Barbarru, po které panenku pojmenovala.

Pravidla odličování: Jdete na to správně?

5.March » Story
Alfou a omegou péče o pleť je jak známo její každodenní čištění a odličování. Otázka ovšem zní, zda-li k tomu používáte opravdu vhodné přípravky a jestli jste při svém pravidelném rituálu dostatečně důkladná…

Oleje ve službách krásy – který je pro vás ten pravý?

29.January » Story
Nejrůznější vzácné oleje jsou důležitou součástí péče o krásu prověřenou mnoha generacemi. Ne každý olej je však vhodný pro všechny druhy pleti, proto je důležité vědět, jaký je vhodný právě pro tu vaši.

Sandra Nováková podstoupila omlazující péči

20.January » Story
Herečka Sandra Nováková, známá jako protivná doktorka Růžičková z oblíbeného nemocničního seriálu, si vyzkoušela, jaké je to být pacientkou, do které se nemilosrdně vrážejí jehly. Naštěstí šlo jen o zkrášlující proceduru.

3 TOP procedury pro svůdnější řasy

11.January » Story
Chcete mít nádherně natočené, husté, černé řasy? Potom vyzkoušejte některou ze tří procedur, které umí proměnit řasy v dokonalost. Lifting řas, botox na řasy nebo absolutní novinka, tak zvaná Velvet řas. Seznamte se!

Tato informační stránka o Lucie Ulmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Ulmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes