Marie Ulrichová

Vztahuje se k

Zástupci radnice Prahy 5 uctili památku Milady Horákové

28.června » Pražský patriot
Starosta MČ Praha 5 Pavel Richter (TOP 09) a zastupitelka ombudsmanka Marie Ulrichová – Hakenová ve středu 27. června položením věnce a květin k pamětní desce na domě č. p. 376 v Zapově ulici 2 uctili památku Milady Horákové, komunisty zavražděné ...

Práce s Bertramkou a na Bertramce

30.prosince » Opera PLUS
V návaznosti na texty, které byly během letošního podzimu publikovány o Bertramce, nabízím čtenářům rozhovor s oběma hlavními činovníky Mozartovy obce. Tedy s předsedou Tomislavem Volkem a tajemnicí Miladou Jonášovou. Vznikl delší text, než jsem p...

Zapomenutá cesta. To je alej roku v našem regionu

24.prosince » Karlovarský deník
Karlovarský kraj - Stromořadí u Teplé, nazývané Zapomenutá cesta, se stalo regionálním vítězem ankety Alej roku, když získalo 81 hlasů.

Ombudsmanka Prahy 5 vzpomíná na své rodiče pěvce Eduarda Hakena a herečku Marii Glázrovou

11.dubna » Blesk.cz
Její rodiče byli legendární operní pěvec Eduard Haken (†85) a herečka Marie Glázrová (†88), slavná hubatá vdova Kubátová z pohádky Byl jednou jeden král. Jak na ně Marie Ulrichová-Hakenová (68) vzpomíná?

Dcera Eduarda Hakena (†85) a Marie Glázrové (†88): Byla jsem u rodičů, když umírali!

9.dubna » Biják.cz
Její rodiči byli legendární operní pěvec Eduard Haken (†85) a herečka Marie Glázrová (†88), slavná hubatá vdova Kubátová z pohádky Byl jednou jeden král. Jak na ně Marie Ulrichová-Hakenová (68) vzpomíná?

Tato informační stránka o Marie Ulrichová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Ulrichová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes