15
new stories - click to show

Tomáš Vacek

Related to

Host: Justýna Juřičková a Lukáš Velemínský, členové kapely Silent Greetings

19.January » ČRo 2 - Praha
Jak jejich hudební cestu ovlivnily umělecké profese rodičů? Kdo z nich určuje hlavní směr kapely? Čemu se věnují, když zrovna netvoří společně? Moderuje Tomáš Vacek.

Host: Anna Nováková, loutkářka

5.January » ČRo 2 - Praha
Je zavazující patřit k sedmé generaci potomků Matěje Kopeckého? Zažila jako dítě kočovný život? Proč se jejím druhým domovem stalo jedno malé město? Moderuje Tomáš Vacek.

Host: Martina Talpová, zpěvačka a pedagožka

22.December » ČRo 2 - Praha
Jak vzpomíná na své angažmá v divadle Semafor? Jaký vítr ji coby sbormistryni zavál až do Jihoafrické republiky? Moderuje Tomáš Vacek.

Nový plynovod mezi Planou a Soběslaví dostali do země pluhováním

14.December » iDNES.cz
Mezi Planou nad Lužnicí a Soběslaví otevřela společnost E.ON plynovod za 80 milionů korun. Na jeho pokládku použila poprvé v Česku metodu pluhování, která je výhodnější například v tom, že se při pracích nemusí tolik narušit krajina a výkopy jsou ...

Nový plynovod mezi Planou a Soběslaví dostali do země pluhováním

14.December » iRegiony Impuls
Mezi Planou nad Lužnicí a Soběslaví E. ON otevřel plynovod za 80 milionů korun. Na jeho pokládku použil poprvé v Česku metodu pluhování, která je výhodnější například v tom, že se při pracích nemusí tolik narušit krajina a výkopové práce jsou menší.

Host: Lukáš Dittrich, klarinetista a saxofonista

8.December » ČRo 2 - Praha
Jak jeho kariéru ovlivnila řada významných ocenění, která získal? Proč ho baví kombinovat hudbu klasickou s jazzem a elektronikou? Moderuje Tomáš Vacek.

Před kamerou je již neuvidíte, ale představitelé Brťky a studenta Nováka ze Sněženek a machrů spolupracují i nadále

29.November » TVGURU.cz
Tento rok uplynulo již 37 let od premiéry filmu Sněženky a machři. Hlášky jako „Dřepkins“ nebo „Vydrž Prťka, vydrž“ se po všech těch letech používají dodnes. Ve filmu se objevili také Daniel Šedivák (54) jako student Novák a Pavel Marek (64) jako ...

Tomáš Vacek alias Tonda z filmu Kopretiny pro zámeckou paní se po revoluci stal úspěšným podnikatelem

29.November » TVGURU.cz
Tomáš Vacek patřil v 70. a 80. letech minulého století k velkým hereckým talentům. Byl postupně obsazen do několika filmů a seriálů a vypadalo to na celkem slibnou hereckou kariéru. Po revoluci v roce 1989 však před kamerou již nepokračoval. Co dn...

Vychází kniha Stříbrný vítr. Věřím v kouzlo vlídného rozhovoru, říká autorka Jitka Novotná

25.November » ČRo 2 - Praha
Jak vznikala kniha nazvaná podle jejího stejnojmenného pořadu? Je těžké vytvořit hostům pocit bezpečí a svobody? Kolik času tráví přípravou? Moderuje Tomáš Vacek.

Host: Jitka Novotná, autorka knihy Stříbrný vítr

24.November » ČRo 2 - Praha
Jak vznikala kniha nazvaná podle jejího stejnojmenného pořadu? Je těžké vytvořit hostům pocit bezpečí a svobody? Kolik času tráví přípravou? Moderuje Tomáš Vacek.
Lucy Lawless - Novozélandská herečka a zpěvačka
Olga Schoberová - Česká herečka
Neil Patrick Harris - Americký herec

Tato informační stránka o Tomáš Vacek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Vacek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes