15
new stories - click to show

Jaroslav Valenta

Related to

Unikátní limuzína ze Škody 1000 MBL budí pozornost kamkoliv přijede

19.August » AutoŽivě.cz
Mladoboleslavská Škodovka v šedesátých letech limuzíny nevyráběla, tahle role připadla konkurenční Tatře, kterou si oblíbila celá řada vrcholných představitelů minulého režimu....

Sylvester Stallone prodává svůj prodloužený cadillac. Sotva se v něm svezl

11.August » Novinky.cz
Zakázkově postavené limuzíny na základě Cadillacu Escalade ESV si Sylvester Stallone moc neužil - prodává ji po pár týdnech a o 1,3 milionu levněji, než ji pořídil. Potřeby se změnily, vysvětluje.

Nejdelší embéčko na světě: Jak si vyrobil limuzínu ze staré škodovky

25.July » AUTO.cz
Vzít auto a natáhnout ho skoro na dvojnásobek možná vypadá jednoduše. Jenže pokud s ním chcete legálně na silnice, čeká vás zkouška nervů. Jaroslav Valenta to zažil už dvakrát.

Na plantáži v Holešově začal samosběr jahod

2.June » Zemědělec
Na plantáži společnosti Vaklima v Holešově na Kroměřížsku, která patří mezi největší pěstitele jahod ve Zlínském kraji, včera ráno začal samosběr. Jahody z Holešova plní také tržnice v několika městech a obcích kraje. Letošní sezona začala o deset...

Rychle na jahody, než bude pozdě

I v Holešově již začal fungovat samosběr jahod. Na plantážích společnosti Vaklima se během prvního dne vystřídalo rekordní množství sběračů.

Na plantáži v Holešově dnes začal samosběr jahod, úroda je dobrá

1.June » Agris
Na plantáži společnosti Vaklima v Holešově na Kroměřížsku, která patří mezi největší pěstitele jahod ve Zlínském kraji, dnes ráno začal samosběr. Jahody z Holešova plní také tržnice v několika městech a obcích kraje.

Na plantáži v Holešově začal samosběr jahod, úroda je dobrá

Holešov (Kroměřížsko) - Na plantáži společnosti Vaklima v Holešově na Kroměřížsku, která patří mezi největší pěstitele jahod ve Zlínském kraji, ráno začal samosběr. Jahody...

Jiří Vyorálek: Snažím se věci vidět z více stran a potom už nic není ideální

26.April » Novinky.cz
Do svojí čtyřicítky se poklidně věnoval divadlu v Brně, ale pak nastal fičák: role v seriálu První republika a nabídka do divadelního angažmá v Praze mu změnily život. „Myslím, že jsem to ustál hladce,“ říká Jiří Vyorálek (46), který je také otcem...

Třídveřový Range Rover automobilka odpískala, úpravce jej tak staví na zakázku

15.March » Novinky.cz
Některé projekty automobilek se nezávislým úpravcům zalíbí natolik, že i když je výrobce nakonec do sériové podoby nedotáhne, zastoupí jej. Příkladem za všechno je nizozemské Adventum Coupé.
Marie Nedvědová - politik za KSČM

Tato informační stránka o Jaroslav Valenta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Valenta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes