15
new stories - click to show

Jan Andrle

Related to

Spekulace, lži, velezrada

4.May » blog.idnes.cz
Tak se nám to pěkně zamotává. A čím zamotanější všechno bude, tím líp pro koho? Vlastně ani to není úplně jasné.

Balón

2.May » blog.idnes.cz
Nikdy by mne nenapadlo, že budu psát erotický blog. Natož teď, kdy dejme tomu druhá polovina listopadu života klepe na dveře.

Kalhoty

1.May » blog.idnes.cz
Zdá se to být nevinnou povinností každého Čecha zasvětit do cimrmanovské tradice další pokolení. Dnes již dospělí pokračovatelé rodu to ocenili. Ale zato teď, ta nejmladší....

Tenhle gambit...

18.April » blog.idnes.cz
18, 25, 48 nebo kolik nakonec... všechny? Jo, dobrej nápad. Po třiceti letech jedním vrzem dokončit odchod sovětských okupačních vojsk.

Pyžámkový týden

18.April » blog.idnes.cz
Vrchní velitel ozbrojených sil, teroristický útok na území státu vedený vojenskou rozvědkou cizí mocnosti, dva mrtví, stovky evakuovaných, veliké materiální škody. Pan prezident plně schvaluje tvrdé diplomatické kroky vlády.

Gagarin, šeřík a létající cihla

10.April » blog.idnes.cz
Před šedesáti lety se první (asi) člověk podíval na matičku Zemi z vesmíru, před čtyřiceti poprvé vzlétl raketoplán a dneska jsme na distančce udělali další úkoly...

Nebojte šéfe, vydržíme!

25.March » blog.idnes.cz
Kdo by to taky teď vzdal, když za odměnu budeme už brzo moci vyjet k moři. A třeba se i vrátit. Ta mrkvička na konci klacku je lákavá.

Lockdown

20.March » blog.idnes.cz
Nečekejte, prosím, žádnou plytkou kritiku opatření naší zoufalé vlády, stávají se totiž v životě lidském (i jiných savců) horší věci...

Sprosťáci

11.March » blog.idnes.cz
"Honzíku, to se neříká!" peskovala mne moje maminka, když jsem se kdysi dávno vyjádřil zkratkovitě a nechtělo se mi žadonit o nočník ve větách a souvětích a řekl pouze "Hovno!". Měla pravdu, to se neříká, to se kaká.

Politická maturita

5.March » blog.idnes.cz
Lež má krátké nohy. Ale vykládejte to politikům. Pro ty, zdá se, jde o základní profesní vybavení a délky končetin si nevšímají.

1, 2, 3... roušky

23.February » blog.idnes.cz
Šel jsem včera spát docela časně, úleva tedy přišla až po probuzení. Původně avizované zásadní opatření nebude platit ode dneška, ale až ve čtvrtek!

Jaký, který, čí

7.February » blog.idnes.cz
Covid-19. Moc pěkné jméno, takové vědecké, odborné. Taky samotný koronavirus zní hrdě medicínsky a ... neutrálně. Tedy zeměpisně neutrálně.

Tato informační stránka o Jan Andrle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Andrle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes