15
new stories - click to show

Bořek Joura

Related to

První ze studentek AVU kvůli jejím názorům málem vyhodili. Osudové ženy: malířka Vlasta Vostřebalová-Fischerová

3.August » ČRo 2 - Praha
Studium na pražské AVU si vydobyla i proti vůli otce. Na stipendijní pobyt odjížděla těhotná. Otcem jejího dítěte byl o 15 let starší profesor. Ona manželství odmítala.

RECENZE: Zázraky na atletickém oválu. Zátopek běží v divadle Minor o život

12.October » Lidovky.cz
Premiéra hry Jana Jirků Zá-to-pek! v Divadle Minor se trefila do dnů vzrušených diskusí o velikosti a významu osobností, které opustily náš svět. Další články k tématu: Soužití nesoužití Holana s Werichem. Nová inscenace otevírá problémy, které ne...

Ve Valticích natáčejí pokračování výpravného filmu o Marii Terezii

Valtice - Zámecké nádvoří plní tento týden historické kočáry, ale i nejmodernější filmařská technika. Mezinárodní filmařský štáb zde natáčí druhý díl televizní série Marie Terezie, jejiž první díl se těšil u diváků velkému zájmu.

Malá velká inventura 2019 (No. 6)

27.February » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Šestý den festivalu mě zanesl na mysliveckou romanci Lov a politickou satiru Pravda o 17/11. Po příjemně stráveném setkání se dvěma zajímavými soubory mě zasáhla reálnost hrozby, že tato bizarní televizní show se může stát realitou.

Tato informační stránka o Bořek Joura zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bořek Joura" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes