15
new stories - click to show

Peter Valentovič

Related to

Slovenská filharmonie odehrála díla klasiků pod taktovkou Petera Valentoviče

15.April » Opera PLUS
Slovenská filharmonie se v pátek 9. dubna 2021 představila pod vedením Petera Valentoviče. Orchestr odehrál díla oblíbených autorů, které pravidelně uvádí na vynikající úrovni – klasiků Ludwiga van Beethovena a Josepha Haydna. The post Slovenská f...

Ostrava: Janáčkův festival se uskuteční v září a listopadu

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka na podzim připravil cyklus několika mimořádných koncertů, kterými chce v této složité době vyjádřit podporu umělcům a poděkovat svým posluchačům.

Janáčkův festival se uskuteční v září a listopadu

27.August » Ostrava
Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka na podzim připravil cyklus několika mimořádných koncertů, kterými chce v této složité době vyjádřit podporu umělcům a poděkovat svým posluchačům.

Operní panorama Heleny Havlíkové (273)

3.June » Opera PLUS
Kameny Ondřeje Adámka z Festivalu Aix-en-Provence: Rozdíl mezi člověkem a kamenem je čas; České přírůstky do diskotéky – operní, písňové i operetní lásky Barbory Poláškové The post Operní panorama Heleny Havlíkové (273) appeared first on OperaPlus .

Operní panorama Heleny Havlíkové (266)

17.March » Opera PLUS
Festival OPERA 2020: Banskobystrická La Gioconda na hranici možnost. - Košický Falstaff příliš usazený v křesle. - Turandot na předváděcím molu (festivalu). - Love Songs – méně je někdy skutečně jen méně. - Vítězní „Davidové“ – bilance festivalu O...
Ján Jackuliak - Slovenský herec
Don Giovanni - Opera Wolfganga Amadea Mozarta
Richard Müller - Slovenský zpěvák
Karel Kryl - Československý písničkář a básník
David Koller - Český zpěvák, skladatel a bubeník
Antonín Dvořák - Český hudební skladatel
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Peter Valentovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Valentovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes