15
new stories - click to show

Dominik Valík

Related to

Šumperk potvrdil příchod Valíka. Loučí se ale jiný obránce

19.January » Hokej.cz
Jak už jsme avizovali, obranu prvoligového Šumperka nově posílí Dominik Valík. Draci to potvrdili na svém webu. Současně ovšem oznámili odchod jiného beka: Dominika Věntuse (na fotce).

Valík končí v Třebíči, moc nehrál. Kam teď půjde?

19.January » Hokej.cz
Obránce Dominik Valík dva týdny před uzávěrkou přestupů změní působiště. V Třebíči, kde nebyl moc vytížený, se dohodl na ukončení spolupráce.

Slavia zúžila kádr o tři jména. Valík a Holý už si našli jiné angažmá

1.September » Hokej.cz
Soupiska Slavie prochází jedenáct dnů před startem Chance ligy dalšími škrty. S týmem se alespoň na čas rozloučí obránci Ondřej Holý s Dominikem Valíkem a útočník Dávid Kohút (na fotce).

Nečekané odchody! Třebíč opouštějí dvě útočné stálice

1.September » Hokej.cz
Horácká Slavia se těsně před startem Chance ligy rozloučila s útočníky Ondřejem Malcem a Robertem Havlátem (na fotce). Naopak z pražské Slavie přichází obránce Dominik Valík.

Slávistická soupiska už čítá devět jmen. Nové smlouvy mají tři beci

22.April » Hokej.cz
Slávistický kádr pro příští sezonu Chance ligy se plní. Nově na soupisku přibyla trojice mladých obránců: Tomáš Duda, Tadeáš Hejda (na fotce) a Dominik Valík.

PREVIEW: Vampola mění tvář Slavie. Kam až ji dotáhne?

3.September » Hokej.cz
Příchod Petra Vampoly zcela mění situaci – Slavia totiž získala jednoho z TOP 5 centrů v lize. Hráče, který může sám rozhodovat zápasy. Hráče, který může Pražany na svých zádech donést do play off.

Tato informační stránka o Dominik Valík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Valík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes