15
new stories - click to show

Miroslav Vaverka

Related to

Chcete poznat ty nejjedovatější hady a štíry na světě?

Zajímají vás hadi a jedovatí štíři? Přijďte na akci Odpudiví nebo kouzelní do Pevnosti poznání. V Pevnosti poznání, interaktivním vědeckém centru Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, se o víkendu 1. a 2. dubna zabydlí na 60 druhů …

Olomoucká zoo získala do chovu žirafíky smaragdové. Vosičky vyvíjející se v tělech švábů

Žírafíkům smaragdovým se díky jejich zbarvení říká také létající drahokamy. Zoo Olomouc ve své minulosti vosičky ještě nikdy nechovala. Jakmile se podaří odchovat další generaci, návštěvníci se s nimi setkají v pavilonu žiraf, kde před časem vznikal…

Pavel Žalman Lohonka: Český rozhlas České Budějovice udělal mnoho dobrého pro folk

19.March » ČRo
S astronomickým začátkem jara, tedy 20. března, vstupuje mezi pětasedmdesátníky Pavel Žalman Lohonka, mimořádná osobnost českého písničkářství.

V olomoucké zoo se těší z nové snůšky rosničky včelí

12.October » Olomoucká Drbna
V olomoucké zoo se rosničky včelí chovají teprve krátce. I přesto se nyní dočkali už druhé snůšky. Pulci z té první se už plně proměnili v žabky, přičemž přechod z pulce v žabku není podle teraristy Miroslava Vaverky vůbec jednoduchý.
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Miroslav Vaverka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Vaverka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes