15
new stories - click to show

Milena Vladyková

Related to

Přednáška př. Mileny Vladykové Dobřany

4.June » Dobřany
Český zahrádkářský svaz z. s. MO Dobřany zve všechny občany na přednášku zahradního odborníka na téma Ochrana pro naše zahrádky do klubovny ČZS.

Šťastná věž ve Spáleném Poříčí zabodovala v soutěži Rozhledna roku

2.March » QAP.cz
V klání vyhlášeném Klubem přátel rozhleden získala Šťastná věž třetí místo v konkurenci dvanácti rozhleden a vyhlídek z celé republiky.

Meteorologové varují před sněžením a silným větrem

27.February » QAP.cz
Západní Čechy opět potrápí silný vítr, tentokrát v kombinaci se sněžením. Podle meteorologů by mělo v noci ze čtvrtka na pátek napadnout až 12 cm nového sněhu.

Nejstarší masopust má 235. narozeniny. Koná se v Sulislavi - FOTKY a VIDEO!

27.February » QAP.cz
Už od roku 1870 se v Sulislavi drží tradice masopustů. A stále jde o velkou slávu, na kterou se jedou podívat i lidé ze širokého okolí, a kdo chce, může ochutnávat speciality sulislavských hospodyněk.

Plzeň otestuje připravenost na teroristický útok. Zapojila se do speciálního programu

27.February » QAP.cz
Západočeská metropole se stala jedním ze tří měst Evropy, která se zapojila do mezinárodního programu na zvyšování bezpečnosti. Pozornost zaměří na fotbalový stadion a pivovar.

Pracovníci finančního úřadu vyjedou za poplatníky na venkov

27.February » QAP.cz
Termín podání daňových přiznání, zejména k dani z příjmu, se rychle blíží. Úředníci se i letos vydají do vybraných obcí, aby zájemcům pomohli s vyplněním formuláře a převzali ho od nich.

Předčasné jaro je tu! Rostou jahody a pučí stromy – FOTKY

26.February » QAP.cz
Kvetoucí krokusy, pučící růže, poupata narcisů a dokonce plody jahod – to vše můžeme vidět letos v únoru v zahradách na Plzeňsku. Odborníci ale z průběhu letošní zimy rozhodně radost nemají.

Tato informační stránka o Milena Vladyková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milena Vladyková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes